Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hi! PC-be milyen tápegységet...

Hi! PC-be milyen tápegységet érdemes venni? Gondolok itt teljesítményre, típusra stb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 11:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát passz, de vaktában szerintem ne vegyél tápot, esetleg valakitől kérj kölcsön egy próba idejére, és ha mégis az a gond akkor vegyél újat.

De nem hinném hogya táp, alaplap hiba is lehet, elég bonyolult sajnos így kiszűrni.

2011. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Okés! Köszönöm a válaszokat és a segítséget.
2011. okt. 8. 00:34
 13/17 A kérdező kommentje:
Na végül egy Cool Master GX750 mellett döntöttem. Erről a típusról mit tudtok mondani?
2011. okt. 8. 23:47
 14/17 anonim ***** válasza:
Jónak jó, de mi a fenéért veszel alá ekorrát?
2011. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék venni, mert nem akarok állandóan tápot venni. Ha veszek egy ekkorát egyszer veszem meg és akkor akármit vehetek bele nem kell vele szarakodni.
2011. okt. 10. 11:56
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy felső kategóriás gép alá is simán elég egy minőségi 500-as, de te tudod mennyi pénzt dobsz ki rá.
2011. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj kérdező, de te olyan hülye vagy hogy az már fáj... Mintha én kicserélném az autó motorját, amikor nem szól a rádió benne...

Szerintem szoftveres problémád lesz. De azért ceckold le a hdd-t (hard drive sentiellel), és nézd meg a hőfokokat, hogy neme melexik vmi tuul

2012. febr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!