Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik? Canon mp...

Miért nem működik? Canon mp 240 nyomtatóba újratöltettem a patronokat. A színeset már felismeri de a feketét nem, a sárga gomb továbbra is villog.

Figyelt kérdés
Segítsetek mert nagyon fontos lenne nyomtatnom! köszi
2011. okt. 11. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Narancssárga körben háromszög lefelé 5 mp-ig nyomva, vagy piros jobboldali gomb piros háromszöggel 15 mp-ig.

Vagy: 1. Start with printer off

2. Press and hold resume Button (triangle in the circle) and click “Power” button. Green led should be on

3. While holding the Power button, release the Resume Button.

4. Without releasing the Power Button, click “Resume” button for two times and release Both Buttons.

5. Click “Resume” for four times then soon click “Power” button, to confirm the selected action (reset counter absorber).

6. Turn off the printer and turn on again

2011. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt amit magyarul írtál nem vált be. Az angolt nem értem. Nem tudnád leírni magyarul?
2011. okt. 11. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:

1. kikapcs

2. RESUME nyomvatart es megnyom a POWER

3. nyomvatart POWER es elenged a RESUME

4. RESUME ketszer megnyom utanna mindketto elenged

5. kigyullad a zold es megvar amig nem villog

6. mikor a zold megnyugodott nyomd meg negyszer a RESUME-t

7. nyomd meg a POWER-t es kikapcsol, ha nem akkor nyomd meg megegyszer a POWER-t

8. nyomtatod visszatert a normal helyzetbe

2011. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így csináltam ahogy írtad és továbbra is villog. Nem működik. :(
2011. okt. 11. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!