Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a hiba? Telepítés...

Mi lehet a hiba? Telepítés után nem indul a számítógép :S

Figyelt kérdés

újra telepítettem az xp-t,és akárhányszor újraindítottam a sz.gépet mindíg jó volt és betöltött az op.rendszer,viszont amikor feltelepítettem a c-media drivert pontosabban a hangkártya drivert.

telepítés közben kiírta h szabványos játékport valamint h gameport telepítve van.ekkor lefagy a gép?!vmint az USB-s egér és billentyű nem világít.

majd kis idő múlva újra jó a gép,ameddig ki nem kapcsolom! :S mert utána az istennek se tölti be az xp-t csak csökkentett módban lehet indítani,és ha rendszervisszaállítást csinálok,még mielőtt nem volt c-media telepítve akkor megint jó.

letiltaná az usb részét vmi? v nem tudom :/

bocsi a sok írásért de máshogy nem tudtam leírni.köszi a válaszokat!


2011. okt. 13. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Vírusos fost töltöttél le,szedj másikat!
2011. okt. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

cd-ről kell telepíteni,mert adtak hozzá.

más egyéb lehetőség?! :S

2011. okt. 14. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Na tehán semmi virus csak be van kapcsolva a játék port az alaplapon kapcsold ki a bios-ban, és menni fog.



[link]

2011. okt. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kor jöttem rá
2011. okt. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ott a pont,sikerült ! köszi :D
2011. okt. 21. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!