Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem fogadja el a gép az...

Miért nem fogadja el a gép az 1 TB-os winyót?

Figyelt kérdés
A gépemen Windows 7 van és kb. egy éve vettem LaCie márkájú 1TB-os winyót és a gép nem mutatja a sajátgépben.Eddig Vista-m volt akkor egyáltalán nem érzékelte. Most 7-em van és most érzékeli hogy van egy hordozható eszköz csatlakoztatva de nem mutatja a sajátgépben.Youtubon néztem pár vidit és állítgattam valamit de evvel csak annyit értem el hogy mikor csatlakoztatom a winyót most megjelenik a sajátgépben de azt irja ki hogy használathoz le kell formázni a lemezt. Ha pedig nemre kattintok akkor is üres. Mi lehet a baj?A laptopomon Vista van de ott tökeletesen megy semmi féle driver telepítés nélkül.Kérlek segítsetek.
2011. okt. 15. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy ha azt írja, hogy le kell formáznod, akkor le kellene formáznod?
2011. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"azt irja ki hogy használathoz le kell formázni a lemezt"


Ebből mire következtetsz???

2011. okt. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De már 2 éve használom van rajta vagy 200 GB adat. És én most formázzam le?! Nem azért van rajta 200 Gb adat hogy én most leformázzam mert nem kell!
2011. okt. 16. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ott a laptop ami felismeri mentsd le az adatokat és formázd le...Ennyi...
2011. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!