Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gta 4 szaggatna? Jatek tippet,...

Gta 4 szaggatna? Jatek tippet, adjatok, hogy, mivel, játszak (többi, lent)

Figyelt kérdés
Core 2 Quad Q8300 2,5ghz 4gb ram gtx 550 ti 1gb sok rosszat hallotam a gta4röl azért kérdezem, tudtok ajánlani jó játékokat? most maffia 2 játszok de már kicsit kezd unalmas lenni :S valaki segítene? játékot ajánlani is? elöre is kösz
2011. okt. 17. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a konfig rohogve elviszi a gt 4-et

Mivel 2010 ben kiadtak egy butito patchet igy 1 athlon 3200+ meg egy regi vga val is lehet jatszani vele


Egyebkent ez a gep vinne crysis 2 is f1 2011 meg minden uj jatekot

2011. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármivel játszatsz ami csak eszedbe jut :)
2011. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dead Space 2

GTA 4 elmenne.

Crysis 2

2011. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat lehet kicsit nagyképüen hangzik de nincs fogamra való játék :S pl fps szeretem cs source-t unom, garrys mod jovolt de már unalmas F1 annyira nem szeretem gta4 val jatszani fogok cryisis 2 is jóvolt aztis meguntam valami cooperatív jatekra gondoltam vagy akármi ami eszetek be jut :)
2011. okt. 17. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet hülyének nézel. de én már 2004 óta azt vallom hogy Half Life 2. Ezt szerezd be.

Egyébként szerintem neked tetszene a gerars of war is, ha meg nem veted meg az olvasást akkor Mass Effect, KOTOR.

2011. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dirt 3 :))
2011. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rakd fel a Dead Space 1 et

Nem szerettem a 3 person s. játékokat. Ez annyira megfogott, hogy napokig nem tudtam letenni. Utána ott a Dead Space 2.


Amennyiben kicsit is vonsz az Alien című filmek világ le fog bilincselni. Ha meg nem tetszik letörtlöd és kész.


-Portal 1-2 (Mindenképpen probáld ki)

-Half Life valamelyik része

-NFS sorozat

-Assassin's Creed 2 (istenkirály)

-Just Cause 2 (Atomjó)

- Civilization V


Ezekből sem tudsz jót találni akkor nem tudom miből!

2011. okt. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
www.systemrequirementslab.com/
2011. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!