Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 100eft-ból laptop vagy számító...

100eft-ból laptop vagy számítógép? Mit vegyek és milyen márkát?

Figyelt kérdés

MSI laptopom 4. alkalomra is megadta magát chipset égett ki benne. a javítása 14eft volt, de lejárt a rá adott garancia, uh ha újra javíttatom, újra 14be, vagy többe kerül. Úgy döntöttem, hogy vennék egy új pc-t vagy laptopot, de nagyon rég nem nézelődöm ezen a piacon, erét kérem a jártasabbak segítségét.

Köszi


2011. okt. 22. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem tudsz még gyűjteni??
2011. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha asztalit vennél akkor lenne, hozzá monitorod, billentyűd stb...?

Ha nem akkor lapopot érdemes venni. Laptopok közül is: Dell, Asus, Lenovo, Toshiba


Egyébként nem akarlak megsérteni, de az MSI laptopokban nagyon gatya..., de ez látszik nálad is.

2011. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Panda Péter ***** válasza:
71%
ha a laptop eddig is megfelelt az igényeidnek, akkor szerintem vegyél egy új laptopot, csak talán más márkát, és arra mindenképp ügyelj, hogy 1 évnél midenképp több gari legyen rá.
2011. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Most ne vegyel semmilyen hardvert mert borzasztoan felmentek az arak s igy 100k bol csak egy eros office gepet lehetne osszerakni
2011. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem sértesz meg, én aztán ismerem az MSI-t... gyűjteni... ez sem gyűjtés alapján jött össze, egyetemista vagyok, és nélkülözhetetlen a gép számomra. Ez az összeg egy vésztartalék összeg, van monitorom, egér, billentyűzet, és winyó is adott. Ha asztaliban gondolkodom, ezeket kivehetem a listából. Egy jó alaplap, videokártya, ram, dwd combo, ház, stb. is belekerül 100ba, ezért agyaltam ilyesmin, tehát ennek tudatában mire számoljak inkább?
2011. okt. 22. 22:48
 6/19 Panda Péter ***** válasza:
ha nem akarod mindenképpen játékra, vagy komolyabb tudományos számításokra használni a gépet, akkor jobban megéri egy új laptop, főleg úgy, hogy egyetemre jársz. ott nagyon nem jöhet rosszul, hogy hordozható.
2011. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ezaz, a tudományos számítások kilőve, a mobilitás megmozgatja a fantáziám, de sajnos a korszerűség rovására megy, és a játékokat sem vetem meg, de mióta megvan a laptopom, azóta nem játszom, mert ugye laptop... 4 éve vettem, akkor még a COD5 futott rajta, de újabb játékok nemigazán :/ tehát jó lenne hordozhatót, de erőset, ennyiből nem jön ki a kettő tisztában vagyok vele, de ha többet rááldoznék, mennyiért tudnék komolyabb pc-t vagy jobb laptopot venni? és most ne egy mac-re gondoljunk :D
2011. okt. 22. 23:18
 8/19 Panda Péter ***** válasza:
laptopon játék, az igazából esélytelen. azért, mert ha olyan erős hardvert raknak alá, ami meghajtja a modern játékokat is, akkor lőttek az akkus üzemidőnek, meg fűteni is fog. ráadásul 100rugóból nem
2011. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Panda Péter ***** válasza:
laptopon játék, az igazából esélytelen. azért, mert ha olyan erős hardvert raknak alá, ami meghajtja a modern játékokat is, akkor lőttek az akkus üzemidőnek, meg fűteni is fog. ráadásul 100rugóból nem is igazán kapsz erős hardvert, ha mégis, akkor ultragagyi, csillogó-villogó műanyag csomagolásban.
2011. okt. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
150-ért már össze lehet tenni jó gépet, ha nem kell monitor...
2011. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!