Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépbembe meghalhatott a dvd...

A gépbembe meghalhatott a dvd meghajtó?

Figyelt kérdés
A gépbe a dvd meghajtó nemolvassa be a cd-ket,valamikor beolvassa,de akkor nagyon lassan,kb 1 óra,valamikor meg nem.Valamivel meglehet nézni hogy az e romlott el?Valami pc-re tepelithető valami nincs?
2011. okt. 22. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg Firmware-t frissíteni! Milyen DVD-íród van? Pontos márka/adatok, linket is küldhetsz!
2011. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát,hogy érted h frissistem?Hát ma ujraraktam a gépet,bár má az elött is rossz volt.Amugy má 1x lett cserélve,amugy ez [link]
2011. okt. 22. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:
JÉÉ!! Nekem is PONT UGYANILYEN volt!! És pont UGYANEZ volt a baja!! Azt hittem valami más lesz, de aztán mégsem lett más! Sajnos firmware frissítés után is előjön a hiba úgy látszik ez valami típusbetegség! Én vettem egy Plextor-t... De azért próbáld meg frissíteni a FirmWare-t hátha, de nem ígérem, hogy jó lesz...
2011. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mennyiér vetted?tudsz küldeni linket?max 6k szánok rá
2011. okt. 23. 00:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát azt ugye tudniillik, hogy a Plextor nagyon drága, mivel az írók ásza! De ajánlom figyelmedbe ezt, mivel nagyon jó, garantálom nem lesz vele bajod 3-5 évig!

[link]

Plextor után a legjobb márka a piacon, haveromnak ilyenje van és még nem volt vele baja, pedig hónaponta veszi a 100-as DVD csomagokat...:)

2011. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt:

6K-ért jobbat nem fogsz kapni! Mindenképpen ajánlom azt az írót!

:)

2011. okt. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!