Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külön táppal lehet üzemeltetni...

Külön táppal lehet üzemeltetni videókártyát?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy van egy 420-as a gépnek (winyó, proci, fények stb) És még 1 ATX-es táp a videókártyának csak. Kivitelezhető? Ha igen akkor hogy lehet a gépbekapcsolásával együtt inditani a másik tápot is? Nem szeretnék új tápot venni...
2011. okt. 23. 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Átalakítót molex-ből pár száz forintért kapsz.

Az 500W meg arra vonatkozik ha valakinek noname vacak tápja van.

A tényleges fogyasztása jóval kisebb.

2011. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Heckler ***** válasza:

"mert a 420-as tápon nincs pcie csati"


Istenem, vegyél egy átalakítót molexről, ne már hogy egy ilyen semmiség miatt nekiállj két táppal gányolni...


A kártyának 500 Watt fölötti táp kell? Azt elég nehezen hiszem, a legdurvább kártyák se esznek 200-at, a processzorok úgyszintén, hótziher hogy nem jön össze a 400 Watt összfogyasztás.

2011. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Háát.... mercury a táp.. 420-as... nem tudom igazából sztem nem szar de biztos az a maiakhoz képest...
2011. okt. 29. 07:36
 14/14 anonim ***** válasza:
nem értem ezt az észjárást
2011. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!