Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A MSI jo marka? (Kérdés túl...

A MSI jo marka? (Kérdés túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szeretnek egy uj laptopot venni.

Kaptam egy jo arba levot. Csak attol felek h az msi nem jo marka, mert olyan "eros" joval olcsobban mind egy ilyen Asus pl.


Mar neztem a neten sok hely, kb 50-50%ba irtak h szar es h jo.Epp ezert nem tudok donteni.

kerlek ertelmes valaszokat adjatok, s olyanok akinek van tapasztalatja:)


Bocs a hulye fogalmazasert, de almos vok:P


2011. okt. 24. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot amire csak 1-2 év garit adnak. A 3 év garis laptop a legjobb választás. Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom. Csak egy jó tanács.
2011. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Mivel személyes tapasztalatot kértél így az enyém: Az MSI laptopban jó márka és van olyan jó mint a konkurencia a drágább gépekben viszont alacsonyabb árszegmensben nem ajánlanám. Na ez volt a tapasztalatom.

Viszont valljuk meg az MSI nem rossz márka viszont a konkurencia jobbat kínál.

tehát ha teheted akkor másik gyártó terméki között nézegess.

2011. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Az MSI laptopokba nem a legjobb sot inkabb rossz

Tulmelegedik, tonkremegy stb..


Viszont eleg jo videokartyakat gyart

2011. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem rosszabb, mint bármelyik laptop márka. :)

Laptopból igazán minőségit úgyis csak negyedmillió fölött kapsz, az alatt szinte mindegyiknél kompromisszumokkal kell szembenézned. No persze ez relatív, attól függ, hogy milyenek az igényeid.

Mi a fontos? Anyaghasználat? Hardver? Kinézet? Felszereltség? )

Ez mindenkinek más.

Laptopnál a legjobb személyesen kipróbálni vásárlás előtt, jól szemügyre venni. Azért nem kis pénz és nem két hétre veszed.

2011. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Ja tényleg.

nagy igazság hogy ha lehet vársárlás előtt próba.

Hiszen pl a billentyűzetet nem árt megnézni milyen.

2011. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem MSI notebookom van, több mint 2 éves. Az enyémnek az aksija néhány napon belül elromlott. Visszavittem, náluk volt egy hónapot, visszaadták. 2 nap múlva megint elromlott, megint visszavittem, megint náluk volt egy hónapot, visszadták. Azóta jó, és kifogástalanul működik, semmi más gond nem volt vele. Ami történt, annak nem örültem, de ezért még nem írnám le az MSI-t.
2011. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, ment a zold:)


Amugy en itt nem kaptam 3 ev garis laptopot, lehet azert mert romaniaba elek...

Lehet hulyen hangzik, de nem tudom h mit jelent ez "Sandy Bridge architektúra köré épülő processzor", elmagyarazna valaki kerlek,mert egy jo laptopot szeretnek venni.


KB 120-130 ezer forintem lenne ra.


Kaptam egy ASUS-t is ugyan ilyen arba, az is nagyon jo mind ez az MSI, de csak annak 512mb-os volt a video kartya, az MSI-nek pedig 1gb-s.

Nem tudom melyik eri meg jobban:S

Segitsetek kerlek, meg nehany valasszal:)

Elore is koszonom:D

2011. okt. 25. 13:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyszerű.

Ha tudod linkeld be a laptopokat így tudunk dönteni hogy melyik a jobb. Egyébként VGA-nal nem a fedélzeti memó a legfőbb szempont.

A Sandy Brige meg az intel második generációs i3/i5/i7 procijai. Egyébként nem feltétlen kell ehhez ragaszkodnod mivel lehet jó lenne neked egy AMD Liano-s gép.

2011. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

a proci i3-as. Nem erdemes h linkeljek laptop-ot mert roman oldal, de en belinkelem lehet h azert megertitek.


Koszi a valaszt:D, ha tudtuk lecci valasszatok a 2 kozul.


[link]



[link]

2011. okt. 25. 20:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell nagy roman tudas ahhoz hogy megertsd ami az oldalon van:D


Egyebkent en az aust vennem 1 mert nekem jobban tetszett 2 jobb a videokartyaja de a te dontesed te valassz


Amugy emagrol is rendelhetsz en is onnan rendeltem a toshiba laptopom:D

2011. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!