Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy phenom x4 850-es...

Van egy phenom x4 850-es procim és egy HD6950, igy lehet proci limitem?

Figyelt kérdés

az érdekelne hogy CPU limitem lehet-e igy


1366x786- moncsim van.

a cpu-t ingyen kaptam, ezért érdekelne


Minden game-hez elég igy?


2011. okt. 26. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
1366x786 felbontáson nem lenne CPU limited Csak Full HD-ben.
2011. okt. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont alacsonyabb felbontáson van CPU limitnek nagyobb esélye, mivel a vga ott könnyen megbírkózik a feladattal és sok képkocka előállítására képes, de ezt már nem biztos, hogy a CPU is bírja. Nagyobb felbontáson/részletesebb beállításokkal a GPU-ból fogyhat el a szufla és az alacsonyabb képkockaszámot a CPU is könnyebben ki tudja szolgálni. Bár ebben az esetben ha van is CPU limit (azaz a max FPS-t a CPU határozza meg), akkor is még bőven sok képkocka/másodperc teljesítményed lesz...max annyi a hatása, hogy nem lesz annyi, mint amennyit a vga produkálni tudna.
2011. okt. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolónak van igaza.
2011. okt. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Panda Péter ***** válasza:

full hd-ben CPU limit? azelőtt ne igazán válaszolj, mielőtt utána nem néztél a dolgoknak...

kérdző: ebben a felbontásba rohadtul procilimited van.

2011. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!