Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS N75SF-V2G-TZ138D vs....

2xSü kérdése:

ASUS N75SF-V2G-TZ138D vs. Dell XPS L702X?

Figyelt kérdés

Kinéztem két laptopot, amely megfelel néhány kritériumomnak.


Lásd: [link]

Illetve:

[link]


A kérdésem, hogy van-e valakinek tapasztalata valamelyikkel? Tudtok-e olyan negatívumot, pozitívumot a technikai paramétereken túl, amelyeket figyelembe vehetnék? (Pl. két laptopomnál is a kijelző panel zsanérja adta meg magát. Ennek masszív voltáról a leírások, videók meg ugye nem nagyon szólnak, főleg nem hosszútávú használat esetén.)


Kiegészítő kérdés: Van-e valakinek valamilyen információja arról, hogy a fenti laptopok képesek-e két belső merevlemez befogadására? (A leírások, képek itt-ott ellentmondásosak ezügyben.)


(Az ár nem igazán érdekes jelenleg, mert nem én vásárolom meg. A „nekem Dell/Asus laptopom volt és nekem bejött/nem jött be” jellegű válaszok sem biztos, hogy segítenek a konkrét gépek közötti választásban.)


Esetleg ha valaki tud olyan laptopot, ami megfelel a következő kritériumoknak (prioritási sorrendben), akkor azt is megköszönöm:

- 17”-os.

- Core i7 processzoros legyen. (Elsősorban számításigényes munkákra lenne használva, ahol igazán ki tudom aknázni a négy mag adta lehetőségeket.)

- Masszív kialakítás, főleg a zsanérokat illetően. Lehetőleg némi koccanás, rázkódás ne okozzon sérülést.

- Közepesen erős, dedikált memóriával rendelkező videokártyát tartalmazzon.

- Az ára 300 000E Ft alatt, vagy kicsivel felette legyen.

- Lehetőleg képes legyen két belső merevlemez befogadására.

- Kellően hangosak legyenek a beépített hangszórók. (Nem ragaszkodom a full HiFi minőséghez.)

- Legalább 2, de ha lehet 3 év garancia legyen rá.


2011. okt. 30. 11:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia összeszedem gondolataimat és megosztom veled

:)

De már csak holnap

2011. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia

Asuséknál az a nagy baj hogy a optikai meghajtó ha sokat van használva be adja a kulcsot

Bár én inkább asus párti vagyok mégis a DELL t ajánlom

És a magyarországi szervízhálózata is elég jól fel van szerelve

És minőségi alkatrészekkel van ellátva !

míg ugye ez sajnos asuséknál IS is mert hát hol szerelik össze ?

2011. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez már hasznos információ volt.
2011. nov. 3. 20:05
 14/14 anonim ***** válasza:
ASUS-nak is rendkívül jó a szervizhálózata és nem igaz, hogy az optikai meghajtó feladja sok használat után én naponta írok 1-5 cd-t és dvd-t attól függ mennyi kell. és 1 éve van meg a gépem és semmi baja nincs.
2011. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!