Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szakad meg a folyamatos...

Bandi995 kérdése:

Miért szakad meg a folyamatos kép pillanatokra pár mp-ként?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, hogy a hiba a hardveremben, vagy a szoftverben keresendő, a lényeg, hogy nagyon sok új és régi játknál is azt tapasztalom, hogy nem folyamatos a kép, hanem néha-néha idegesítően megszakad a folyamatos mozgókép. Nem tudom elég jól definiálom-e(?). Most pédául újra elővettem a prototype-ot és a fentebb írt hiba jelentkezik, pedig a gépem alig 2 éves.

Töredezettség mentesítés, game booster, nem segített...


Konfigom:

AMD Phenom II x4 955

4.0 gb ram

Windows 7 64 bit

ATI Radeon HD 5870


2011. nov. 1. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves Bandi! Olyan nincs, hogy egy konfig tökéletes. Mert akkor játék közben csak hátradőlnél. Így meg rágódsz rajt, és elmész a boltba venni egy jobb procit, egy még jobb videokártyát, egy super alaplapot, meg egy jó erős tápot. Ezalatt meg kijön egy újabb játék, és kezdődik minden elölről. Az egész életünk ilyen....
2011. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!