Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gyártó miben jobb?

Melyik gyártó miben jobb?

Figyelt kérdés
Régen volt kb 3 jobbfajta gyártó Asus, Gigabyte, MSI de ma már rengetek gyártó van pl Gainward, Sapphire, Zotac, Asrock stb. És arra vagyok kíváncsi hogy ki mibe jó és melyik a csúcs különböző területeken. Alaplap, VGA, RAM. és hogy intel vagy amd melyik miylen téren jobb?
2011. nov. 2. 21:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
FSP hexa 500wattos. Elég lesz vagy új kell vagy esetleg kibírja addig míg nem tudok bele venni jobbat?
2011. nov. 2. 23:02
 12/16 anonim ***** válasza:
Az tökéletes lesz.
2011. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az bizony.

Simán bírni fogja a HEXA.

2011. nov. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

22:40


Nem jó... inkább:

Gigabyte GA-990X-UD3

Modernebb chipsettel (a mai legmodernebb AMD -vel) rendelkezik ugyan annyiért.


AMD Phenom II 955 Black Edition (spórolsz 2 ezret és ugyan úgy fel tudod húzni)


RAM: Kingston HyperX 1600Mhz DDR3 (2x4GB) -ot venném

2011. nov. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Panda Péter ***** válasza:

gigabyteokat szerintem felejtsük el, írta itt valaki az első oldalon, hogy a core2-es időkben jobbak voltak, helytálló megállapítás, azóta viszont sajnos a béka segge alá zuhant a support minősége. Asus/Asrock/MSI jobb választás.

a sapphire sem rossz egyébként, viszont én akkor is az előbbi trióból választanék, nekik kicsit több tapasztalatuk van BIOS-ok terén, mint a sapphirenek.

2011. nov. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Panda Péternek van igaza.

Nem véletlenül em írtam azt a Giga lapot, 990X chipsetre semmi szükség ebbe a gépbe, a support elég gáz, és a közismerten fos Etron USB3 vezérlő van rajta... semmi képpen nem ajánlom azt a lapot az általam írt ASUS helyett.

A CPU pedig most egy árban van a 965 és a 955, sőt még a 955 a drágább pár száz Ft-al, szóval ebben megintcsak nincs igazad...

A Kingston RAM meg semmivel sem jobb mint a Corsair.


Szóval továbbra is azt a konfigot ajánlom, amit először írtam össze.

2011. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!