Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagy vétek lenne lecserélni...

Nagy vétek lenne lecserélni egy 320GB-os PS3 slim modelt egy Xbox 360 Slim 250GB konzolra?

Figyelt kérdés

Valahogy azt látom , hogy a magyarok többsége Xbox konollal rendelkezik. És multiba sosem találkozok magyarokkal :(.

Továbbá mintha az xbox menőbb lenne úgy érzem. Ez tényleg így van vagy csak drága a PS3 azért nem vásárolják ?


2011. nov. 3. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Sosem voltam Sony mániás, de bevallom, hogy tetszenek a PlayStation konzolok. Nekem X360-om van és szerintem az XBox360 - ahogy mondani szokás - egy orrhosszal nyert a PS3-al szemben! :) Szerintem az XBox360, ha nem is mindenben, de jobb, mint a PS3! :D
2011. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, NAGYON nagy vétek lenne! Nekem sosem fordulna meg ilyen a fejemben. Eleve drágább is a PS3, ami midnent elárul... Egyébként még kevesebb magyarral fogsz találkozni az XBOX fizetős (!) multijában!
2011. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szerintem cseréld le. box az sokkal gyorsabb mint ps 3. 3 éves tapasztalatom van. Mind 2 konzollal rendelkezem.

Ráadásul nagy külömbség van a két konzol között grafika megjelenités szempontjábol.

a box sokkal szebben és élesebben /élethübben jelenit meg mindent mig a ps3 nál sokkal elmosodottabb a textura megjelenitése és sokkal recézettebbek a textura szélei.

2011. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!