Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről az összeál...

Mit gondoltok erről az összeállításról?

Figyelt kérdés

hosszú távban, főként játékra és multimédiás célokra használnám


[link]


2011. nov. 3. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A ház valami kriminális... Inkább vegyél egy CoolerMaster 430-at! Jobb a szellőzés, légáramlás és az anyaghasználata!
2011. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jó lenne, csak 265e fölé nem nagyon szeretnék menni :/ esetleg valami ami hasonló szinten jó de olcsóbb? vagy maximum kénytelen leszek többet rá szánni
2011. nov. 3. 21:46
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt találtam! Fényévekkel jobb! Csak +4K-t kéne még rászánni! Ja amúgy a gép nagyon fain! :)

2011. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Panda Péter ***** válasza:

neeeem jóóóó!

részletezve

lap: oké

cpu: felesleges, vegyél egy 955-öt/965-öt

ram: felesleges, elég a legolcsóbb kukás kingmax kit

vga: ha kell ez a teljesítmény, hát kell, de szerintem találsz olcsóbb modellt is (pl sapphire, vtx3d)

ssd: ugyan drágább, de jobban megéri a samsung 470 64GB, a sima V100-as kingston már nem igazán ajánlott, mert amellett, hogy lassú, még a vezérlője is egy őskövület.

hdd: jó

táp: neeeeem kell ekkora! ezek közül válassz FSP hexa 400/chieftec CTG500/cooler master gx450.

ház: amennyit az elején spóroltam, pont kijön egy normális gépház, mondjuk bitfenix merc alpha (ezt az iponnál nem kapod meg, viszont a pcgear-nél igen).

2011. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké köszi :) és melyik a samsung 470 64gb? xd lehet kicsit bolond vagyok hozzá :D
2011. nov. 3. 23:02
 6/11 Panda Péter ***** válasza:

a márkája samsung, a típusa 470, a kapacitása 64GB, hajrá! :D

a sata2-esek közt találod, és az benne a király (amellett, hogy gyors és megbízható) hogy kapsz hozzá egy szoftvert amivel pár kattintásból el tudod végezni az SSD-hez szükséges beállításokat.

egyébként a valamelyik előbbi válaszban ajánlott cooler master 430 ház is teljesen jó, az van az iponnál, csak azért nem írtam, mert úgy emlékeztem, hogy az felsőtápos (pedig nem, szóval simán oké).

2011. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
amúgy ez az ssd is megtalálható ipon-on? nem nagyon értek ezekhez a szerkezetekhez, csak annyit tudok hogy mozgó alkatrész nincs benne, ezért az op.rendszert tárolni rajta hatalmas sikert jelent
2011. nov. 3. 23:16
 8/11 Panda Péter ***** válasza:

nagyjából így van ahogy mondod, bár az ok-okozati összefüggés kicsit máshogy... valóban nincs benne mozgó alkatrész, és azért érdemes azon tárolni az porendszert, mert kis fájlokkal való műveletekben nagyságrendekkel gyorsabb, mint egy hagyományos merevlemez.

link: [link]

2011. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tápnak 400W-os??? Megőrültetek?? Nekem 450W-os volt (Chieftech) és kevés volt a gépbe ami gyengébb is ennél!! Én mindig azt mondom vegyen többet ki tudja milyen ötlete lesz később!! Nekem is jelenleg egy 550W-os van a gépembe... (Szintén Chieftech)
2011. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Panda Péter ***** válasza:
mielőtt elkezdez itt az "őrült" szóval dobálózni, nézd meg, hogy mennyit fogyaszt egy átlagos, 4magos processzorral, és ERŐS, 1 GPU-s videókártyával szerelt konfig. megsúgom, a 200W-ot nyaldossa.
2011. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!