Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Western Digital WD20EARS a...

Western Digital WD20EARS a régi áron?

Figyelt kérdés
Tud valaki olyan helyet Pesten, ahol még a régi áron (20-25 között) lehet kapni ezt a vinyót? Egy nap alatt a duplájára drágult, hogy létesítsenek nemi kontaktust a nőnemű szülőjükkel.
2011. nov. 3. 23:26
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
nem fogsz találni sehol, a thaiföldi árvíz miatt MINDEN vinyó ennyire megdrágult. talán a használt piacon nézz körül, bár most ők is megörültek, és mentek az árakkal felfelé.
2011. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd ha nem 306 ft lesz 1 euró akkor talán változik a helyzet.
2011. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Olyanról hallottál e már, hogy árfolyamváltozás? Szerinted egy terméket addig ugyanazon az áron kell eladni, amelyiken elkezdik árusítani? Ezt te sem gondoltad komolyan remélem.
2011. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:

[link]


De a google-t is használhattad volna...

2011. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizony ahogy az utolsó is linkelte még ki lehet fogni néhány boltot ahol a webshopban nem túl gyakran frissítik az árakat. Ha szerencséd van még hozzájuthatsz olcsóbban.
2011. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

@Panda Péter

Köszi, ilyesmire gondoltam én is, csak az árvízről nem hallottam.


@23:34; bp1985

Az árfolyamváltozás miatt volt 20-25 a nyári 14 ezerrel szemben. És a google-t használtam, kattints rájuk. Vagy nem rendelhető, vagy 25 helyett 48 a webshopban.

2011. nov. 3. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!