Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám átteni a külső...

Hogy tudnám átteni a külső vincseszterem a H meghajtóról a Dre?

Figyelt kérdés
lécci viszonylag érthetően fogalmazzatok, úgy hogy egy 16 éves csaj is értse xDDD
2011. nov. 6. 17:12
 1/9 Heckler ***** válasza:
Hát a "viszonylag" érthető kérdésből azt deriválom ki, hogy a betűjelét szeretnéd megváltoztatni egy partíciónak, jól mondom?
2011. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
esetleg akkor újratelepítheted a gépedet,majd más lesz a partíció jelölése. szakember, vagy hozzáértés, vagy ismerős. nincs rinyálás.
2011. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt akaom, hogy másik meghajtón legyen
2011. nov. 6. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Jobb klikk a sajátgépen, itt a kezelés, majd a következő ablakban a lemezkezelés opció. Itt már a meghajtók leszen feltüntetve, rámész a "H"-ra, jobb klikk, meghajtó betűjelének módosítása, mondjuk "Z"-re (Mert "D" nem lehet, az már van, foglalt), ezután a "D"-t "H"-ra nevezed át, végül a "Z"-t "D"-re...
2011. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, egy kétperces meló miatt látom még újra is telepíttetnék veled a géped... Hát ez jó...
2011. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A végén még az is kiderül hogy csak másolni akart szegény.
2011. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm ^^ az amúgy G akart lenni, csak elírtam :D hülye azért nem vok, h újra telepítsem a gépem, mert 1x már bátyám megcsinálta nekem ugyanezt 2 perc alatt, csak én nem tuttam hogy kell x)
2011. nov. 6. 17:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit, köszi a "zöld kezet" :)
2011. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szívesen, már sikerült is megcsinálnom :D
2011. nov. 6. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!