Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges hogy ez valamikor...

Lehetséges hogy ez valamikor bf3at vigyen mostani videokártyával? Nem telhetetlen akarok lenni csak megpróbálni. Szóval?

Figyelt kérdés

gépben röviden van egy intel q9450 4 magos proci 3Ghz-re húzva amit asus silent knight hűt + 8gb DDR3-as 1600Mhz-es memória + FSP hexa 500 wattos táp.

minden jól ment míg egy asus en9800 GT volt a gépbe de megadta magát és most nem tudok új kártyába fektetni és itthon éppen porosodott egy videokártyának nem nevezhető

sapphire x1550 512mb-os hulladék ami végülis nem is olyan rossz nem tudom goy csinálja de cod6-ba low grafon van 60fps-em cod7 meg általában nem laggol rajta mégegyszer elmondom nem tudom hgoy csinálja.

na de úgye itt van bf3 és hát az már nem tetszik neki. szóval lehetséges.e úgy emghúzni (persze megfelelő hűtés melett ) hogy a leglowabb grafikán vigye bf3at?


2011. nov. 7. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
simán kéne,hogy vigye közepesen
2011. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek a típusú karik igazából nem hardcore játékra lettek kitalálva, meg igazából a tuning is erősen felejtős (nekem x1600pro van).


Amúgy sztem a te kártyád sem támogatja a dx 10.1-et, azzal meg nem tudsz mit kezdeni, nem fog futni a bf3.

2011. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Létezhetetlen, hogy menjen. A 9800GT-vel elég jól ment volna, kár, hogy megadta magát.
2011. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem fog menni.

Első nem tudom honnan szedted azt a közepest.

2011. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
óó tényleg directx-ről meg is feledkeztem :SS akkor tényleg esélytelen :S és valami olyan vga-t tudtok javasolni ami olcsó és viszi bf3-at rendesen? nem kell full grafon. 20-at kb tudok rá áldozni míg nem adódik úgy hogy tudok venni valami 6850-et vagy hasonló kártyát
2011. nov. 7. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :D ez kb milyen grafikán bírja? :D
2011. nov. 7. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:
olyan mediumon elviszi!
2011. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!