Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használtan érdemes venni HDD-t?

Használtan érdemes venni HDD-t?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha találsz olyat amin még van garancia akkor igen, egyébként meg szerintem nem jó üzlet.
2011. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CactusClone ***** válasza:
Én nem szívesen vennék semmilyen használt informatikai terméket, hacsak nem üzletből való, ahol adnak hozzá pár hónap jótállást. Mert mit csinálsz, ha a vásárlás után nem sokkal kiderül, hogy valami baj van vele? Hogyan bizonyítod, hogy nem te okoztad?
2011. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idős. 1 évest szabad minden gond nélkül, feltéve, hogy nem szervernek használt gépben volt. A 24/7 nem kellemes. Még talán a 2 évest is. Egy vinyónak úgy 5 évnyi élettartamot adnék, mert hiába 100% -os az állapota utána is, akkor sem az igazi már, lassabb.


Csak mikor átveszed és mielőtt fizetsz egy vinyó tesztet ajánlott lefuttatni rajta, hogy nem vágnak át egy hibás bad sectoros stb. vinyóval. Alkalmas erre pl a HD Tune Pro nevezetű program.

2011. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 hónap gari van rajta, amit kinéztem.
2011. nov. 7. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha gari van rajta az biztató jel.

Persze remélem nem olyan garira gondolsz hogy Kis Jóska azt mondta ha nem jó 3 hónapig keres fel, de már holnap meg se ismer.

2011. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, egy webáruházban néztem.
2011. nov. 7. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!