Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 4 magos processzorok jók,...

A 4 magos processzorok jók, ki tudja minden használni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eléggé gyenge vagyok ilyen téren még ezért is kérdezem. Hallottam olyat hogy ha a programok játékok meg a többi ki tudja használni akkor igen is jó, de amúgy nem sokra megyek vele, ez így van?


Félek ha megveszem akkor csomó mindent nem tudok majd használni? :S


2011. nov. 8. 15:15
 1/5 anonim válasza:

Ez a kijelentés arra vonatkozott, hogy pl. egy PacMan, vagy egy Doom2, vagy egy Microsoft Word nem tudja kihasználni. De ha újabb játékokkal szeretnél játszani, vagy mondjuk olyan programot használsz, aminek sokat kell számolgatnia (fordítóprogramok, vagy designer eszközök), na azoknak kell a nagy sebesség.

Bár esetetben gondolom az újabb játékok számítanak, szóval ha új játékkal szeretnél játszani, akkor 4 magos alá ne is add...

2011. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Heckler ***** válasza:
Manapság már nem vennék kétmagos processzort. Lassan minden képes lesz több szálon számolni kettőnél.
2011. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huhhh értem, megnyugodhatok! Köszi :D
2011. nov. 8. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebbe egyet értek Hecklerrel.

Manapság ha 2 magost vennék az min egy i3 2100 lenne.

2011. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Manapság csak 10% át a programoknak tudja kihasználni egy 4 magos. Bőven elég a programok többségének a 2 mag(Core i3-2100 3.10GHz)
2011. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!