Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom WiFi router-em...

Hogy tudom WiFi router-em használni?

Figyelt kérdés

/Elöljáróban annyit hogy nagyon nem értek hozzá, gondolom látszani fog... :)/

Tehát van egy szokásosnak mondható Webstar EPC2100R2 modem-em, amelyen keresztül jön az áldás (a T-nek hála). Sikerült beszereznem egy ilyen routert: [link]


A kérdésem az hogy mivel hogy/mit kössek össze, mit telepítsek hogy működjön? Ugyan adtak hozzá manual-t, de az finoman szólva nem valami informatív... (Win7-em van).


Minden építő jellegű hsz-t köszönök!


2011. nov. 4. 18:19
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Csak az a gáz, hogy ez nem router, hanem Wireless Access Point.
2011. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ez most jó nekem vagy sem? :)

A kívánt célra tudom használni (WiFi háló 2 db smartphone-nak és egy notinak)?

2011. nov. 4. 18:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Még annyit (a totális hülyének nézést elkerülendő) pénzt nem adtam érte, kvázi ingyen volt.
2011. nov. 4. 18:40
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
Nincs WAN port -ja, ergo modem után nem lehet kötni. Router után kötheted, mint Access Point. Wi-Fi jelismétlésre is jó (repeater), tud más Wi-Fi hálózathoz csatlakozni (client), valamint képes WISP router -ként viselkedni, vagyis vezeték nélküli Internetkapcsolatot megosztani. De amire te szeretnéd használni, arra sajnos nem alkalmas. Hozzáértőknek viszont igazi kincsesbánya lehet. :)
2011. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a minden igényt kielégítő választ! :)
2011. nov. 6. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!