Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen tablet pc...

Szerintetek milyen tablet pc lenne jó?

Figyelt kérdés
Most csak úgy ötletekre lennék kíváncsi. Pl.: van rajta USB port, vagy csak 300gramm, esetleg filmet renderelhetünk vele, vagy hasonlók.
2011. nov. 8. 19:00
 1/7 Panda Péter ***** válasza:
tablet pc, meg renderelés? ne viccelj.
2011. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt mondták 8 éve egy normál házi gépre is. Amúgy nem válaszoltál a kérdésre, tudsz róla?
2011. nov. 9. 21:36
 3/7 A kérdező kommentje:
úgy értem a "házi gépet", mint egyszerű desktop pc-t otthonokban!
2011. nov. 9. 21:37
 4/7 zeronibble ***** válasza:
Ha csak otthonra kellene, akkor inkább tákolnék az árából egy fullhd multitouch asztalt :)
2011. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
tablet pc alatt táblagépre gondolsz? Mert ha igen, akkor egyértelműen iPad 2, igaz, hogy a 130-as kezdő ára elég magasnak tűnik, de prémium kategóriás gép, ha megnézed a többi gépet, azok is hasonló árakkal rendelkeznek, viszont míg az androidos gépekre pár ezer gagyi, néha vírusos appok vannak, addig IOS-en már több mint 70.000 db van, ha hosszú távra tervezel, akkor ezt ajánlom, de ez nem vált ki egy lapost vagy asztali pc-t sem
2011. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

nekem is tetszik az ipad, csak tele van olyan megkötésekkel, amik nem túl kedvezőek:

- nincs rajta USB port

- nem kezeli a flasht

amúgy az appok nagyon tetszenek rá

2011. nov. 16. 07:47
 7/7 anonim válasza:
Én is sokáig tanakodtam, de IPad lett belőle. Volt szerencsém más gépekhez is (Galaxy TAB, Wayteq), de egyik sem tűnt olyan használhatónak mint az iPad! Nem vagyok egy apple fan, ez az első ilyen cuccom, de ez valami iszonyat jó! Sokan úgy gondolnak az apple termékekre, hogy divat cucc, meg szob, meg hogy pénzhajhászok! Én úgy látom, hogy csinálni akartak egy jó cuccot, aminél kivételesen nem az volt a szempont, hogy olcsó legyen, hanem mindenből beletették a legjobbat! Ja, hogy ez drága? Ki kell próbálni, és utána véleményt mondani!
2011. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!