Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a tenedő ilyenkor?

Mi a tenedő ilyenkor?

Figyelt kérdés
bekapcsol a számítógép a vinyő felpörög hűtök mennek kép viszont nincs, átnéztem h jól be van e minden dugva. stimmelt minden, viszont arra lettem figyelmes h a ramok mellet vannak ezek a kis kerek kiálló részek, nem tudom h hívják őket, na és ott felforrósodik az alaplap. mit tanácsoltok? remélem h a processzorom nem ment szét, ja meg a winchestert féltem nagyon, mert azon van rajta nagyon sok mindenem.
2011. nov. 9. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
hallasz "sípolást" (a rendszer ien morze-jel szerűen csipogja el a hibát)? monitor működik? ha van akkor másik alaplappal működik a gép?
2011. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lehet h én vagyok a süket, de nem hallottam semmit a gép bekapcsol hűtök mennek meg a winchester de a led nem villog és a kép nem jön be.
2011. nov. 9. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:

hallgasd a vinyót. ha elkezd dolgozni (nem csak felpörögni, hanem tényleg adatokkal dolgozni) azt azért lehet hallani. ha dolgozik akkor a megjelenítéssel van a gond (90% h monitor, vidkártya hibánál sípolni szokott a rendszer)

ha nem hallasz akkor vagy alaplaphiba, vagy a tápból nem jut el a kakaó az alaplaphoz

2011. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja írtad h felforrósodik, akkor kap kakaót... akkor alaplapra tippelek
2011. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen hallik h dolgozik, a monitorral nem hiszem h gond lehet mert van egy nagyon régi gép arról írok most és semmi baja a monitornak. ja és azt elfelejtettem leírni a leges legelején, h úgy kezdődött ez az egész h míg volt kép a windows indításánál amikor azok a buborékok egyesülnek és windows jel lesz belőle akk lefagyott. egy jópárszor eljátszotta ezt, aztán már nem volt kép se. nos akk vegyek egy másik alaplapot? hátha az megoldja a gondot? vagy vigyem el szerelőhöz?
2011. nov. 9. 17:41
 6/9 anonim ***** válasza:

várjávárjávárjá....

először is amint írtam, ha elkezd betölteni, akkor nem alaplap gond lesz az

2. írd le PONTOSAN h mit csinál miután megnyomod a bekapcsoló gombot. semmit se ír ki, vagy a bootképernyő után nem ír ki semmit?

bekapcsolás után várj 1-2 másodpercet, majd nyomkodd a delete gombot (szép komótosan, úgy másodpercenként egyet...), elvileg be kéne jönnie a bios képernyőnek. ha ez megvan szólj

2011. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
megpróbáltam amit mondtál nem jött be. a gép bekapcsol, csak a monitor nem. nyomogattam a delete gombot semmi. ja meg még azt is észre vettem ahol a netnek a kábelét dugjuk be ott sárgán szokott világítani az se világít meg ugye elől a bekapcsoló gomb alatt a led se.
2011. nov. 9. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
hmmm... akkor lehet mégis az alaplap... bár akkor nem kéne a vinyónak dolgoznia... minden esetre ha tudsz szerezni ugyanilyen foglalatos alaplapot, akkor próbáld ki h azzal megy e minden.
2011. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :) majd írok h sikerült e!
2011. nov. 9. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!