Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Igaz, hogy 50ezres videokártyá...

Igaz, hogy 50ezres videokártyához 50 ezres ház kell vagy leég?

Figyelt kérdés

Most a bátyámmal próbálom összerakatni a leendő gépemet, mert ő ért hozzá az ismerettségi körömből, én pedig nem.


Most arra mentem rá, hogy 50 ezres videokártya legyen benne, valamilyen G FORCE. A bátyám szerint nem érdemes csak vagy a legjobbat venni 80ezerért ami 300 ezres gépet tesz ki, vagy a legbénábbat ami semmire nem jó, szte nincsen középút. Meggyőztem hogy 50ezres kell, most viszont azt mondja és ezt nem akarom elhinni, hogy 50 ezres ház kell a gépnek vagy leég a videokártya ! Az olcsóbb házaknak mind megsűl a videokártyája fél év alatt, de 2 év alatt mindenkinél és ha garis vissza sem veszik, mert az irodai teszteken átmegy de csak játékra nem jó, ha kiég a kártya. Neki egy olcsó házba van beletéve minden, viszont összevissza gányolta, lyukasztotta, ragasztotta a házat.


2011. nov. 9. 17:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egy jó 10-15 ezre ház is bőven elég ha nem akarsz bele komplett vízhűtést szerelni.

Amúgy meg a bátyád az összevissza szurogatással épp a gyártó által tervezett légáramlást cseszte el.

2011. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm javaslaitokat ! Sajnos nem tudom a bátyámat ide hozni,mert azt is zokonvette, hogy a multkor kérdeztem, annak ellenére, hogy ő elmondta a szerinte "tutit".


A gondja az, hogy a hűtés rossz helyen van, tehát hátúl vertikálisan hűtene a gép és nem pedig ott ahol a kártya van.Ezt én sem értem, de nem megy tönkre minden gép fél vagy két év alatt.

2011. nov. 9. 18:50
 13/17 anonim ***** válasza:
esküszöm te egy hülye vagy :DD nem érted h egy k*rva 10ezer forintos ház is jó a 100ezer forintos kártya mellé is????????????? honnan a p*csából szedte a bátyád ezt az oltári nagy baromságot h egy 10 forintos házba "megsül" a VGA??
2011. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Am még annyit hogy jól írták a legdrágább VGA a hülyeség.

Ezek relatív teljesítménye akkor 4-5 évig is elegek lehetnek viszont a technológiai romlás miatt 3 év múlva cserélheted mint egy jó felső közép kategosat.

2011. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 lovas94 ***** válasza:
81%
Igaza van a bátyádnak. Szerintem vegyél egy 50 ezres videókártyát, várj felteszem vaterára a Geforce 8600GT-met: mostani csúcskategória, a bátyádat is megkérdezheted róla. Csak neked csak most odaadom 45.000 ért. Házat pedig ízlés szerint. Ajánlom a 70-80ezres árkategóriát, azokban általában kibírja egy videókártya 2-3 évig, és csak utánna ég el.
2011. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
no komment csak annyi hogy ne halgasrá ha még nem vetted meg a vga-t !!!!!!!!
2012. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha van rá keret Cooler Master Cosmos II alá be nem adnám.
2012. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!