Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Igaz, hogy 50ezres videokártyá...

Igaz, hogy 50ezres videokártyához 50 ezres ház kell vagy leég?

Figyelt kérdés

Most a bátyámmal próbálom összerakatni a leendő gépemet, mert ő ért hozzá az ismerettségi körömből, én pedig nem.


Most arra mentem rá, hogy 50 ezres videokártya legyen benne, valamilyen G FORCE. A bátyám szerint nem érdemes csak vagy a legjobbat venni 80ezerért ami 300 ezres gépet tesz ki, vagy a legbénábbat ami semmire nem jó, szte nincsen középút. Meggyőztem hogy 50ezres kell, most viszont azt mondja és ezt nem akarom elhinni, hogy 50 ezres ház kell a gépnek vagy leég a videokártya ! Az olcsóbb házaknak mind megsűl a videokártyája fél év alatt, de 2 év alatt mindenkinél és ha garis vissza sem veszik, mert az irodai teszteken átmegy de csak játékra nem jó, ha kiég a kártya. Neki egy olcsó házba van beletéve minden, viszont összevissza gányolta, lyukasztotta, ragasztotta a házat.


2011. nov. 9. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"mert ő ért hozzá az ismerettségi körömből"


Ha te mondod...

2011. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyébként hülyeség, hogy 50.000-ért kéne házat venni...
2011. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
A bátyád vagy szívatni akar, vagy totálisan sík hülye a gépekhez...
2011. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az egész, amit leírtál, hülyeség. Szerintem pont csúcskategóriás kártyát nem éri meg venni, mert azok általában aránytalanul drágák.
2011. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egyébként 50-ért ezt a VGA-t ajánlom:

[link]

Ház meg bőven elég ez:

[link]

Vagy max ez:

[link]

2011. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Házból őszintén szólva az 5000Ft-os is jó, ha neked tetszik és nem zavar, hogy csuklik-nyeklik. Egyébként azt szoktam javasolni ismerősöknek, hogy házat, billentyűzetet és egeret nyugodtan szemre-kézre vegyenek (ha olcsó egér, úgyis évente kell cserélni). A tápegység a fontosabb dolog, ami sűrűn együtt jön a házzal, bár igényesebb gyártók külön árulják őket.
2011. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
bátyád sem ért hozzá :D :D :D
2011. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Emlekszek rad aszthiszem vasarnap irtal ki egy kerdest, ahol ott is kezdted hogy a batyad szerint igy meg ugy


Hivd ide egy kicsit a gephez hogy beszeljunk vele mert amiket mondott annak nagyresze hulyeseg

2011. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..


te síkhüyle barom eskü takarodj a franca a baromságaiddal! mi a francnak kéne 50ezer forintos VGA mellé 50 ezer forintos ház?? ekkora vadbarmokat te jó isten..

2011. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 mate0117 ***** válasza:

na bakker már megint a bátyád.....

fogd már fel hogy a bátyád nem ért hozzá....

2011. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!