Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérné ezt megvenni? (notebook)

Megérné ezt megvenni? (notebook)

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a típusú laptopot szeretném megvásárolni. Megér ennyi pénzt? Esetleg játszani vmilyen szinten lehet vele??(nem igényem a max felbontás és grafika). Gondolok itt pl: Maffia 2, Gta 4, Crysis. Ezekkel a játékokkal lehetne rajta játszani?


2011. nov. 11. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát evvel fognak menni ezek a játékok.... Nekem menne a GTA 4 a pentium 4-es gépemmel nemhogy 2 magos procis géppel....
2011. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen szépen futnak 800x600-ban minden low-on Maffia 2, Gta 4, Crysis.
2011. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen nincsen Windows és Samsungra csak a Bios meghackelésével tudsz feltenni Windows 7-et. Én pontosan emiatt szívtam e-hét hétfőn. De szerencsére egy gyári hibás videókártyászt hoztam el és kicseréltettem, de már nem Samsungra, hanem Asus-ra. És nem is bánom, mert ez sokkal jobb.
2011. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!