Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » X3100 videókártya probléma,...

X3100 videókártya probléma, van megoldás? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Van egy hp nx537ea típusú laptopom (Processzor órajel: 2.13 GHz ; memória 2gb) benne egy Intel Graphics Media Accelerator X3100 integrált videókártya, ami elvileg 384mb-ot tud. Ezt a 384 megát elvileg a gép memóriájából veszi el.

Most növeltem a memóriát 1gb-ról 2gb-ra, de a régebbi játékokat is nagyon nehezen kezeli, akadnak. (cod2 15-30fps).

Hogyan tudom ellenőrizni, hogy kihasználja-e a 384 megát, illetve van-e valami megoldás a teljesítmény növelésére? (Neten, Youtubon nézegelődtem, más ezzel a videókártyával cod4-zik, szóval nemértem...)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 22. 07:47
 1/3 ThodEE GoD ***** válasza:
A VGA mem növelésétől nemlesz gyorsabb a GPU, állítsd lejebb a grafikát, aki avval CoD4ezik az lehet kisebb felbontáson, kisebb grafikával, és lehet H kiegészítette a hűtést, vagy más VGAja van.
2010. ápr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Grafikát ennél lejjebb már nem tudom húzni
2010. ápr. 22. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem a memóriával van baj hanem a GPU gyenge. Amit látsz youtubeon videó:

1. általában le van írva hogy 5-30 FPSsel megy.

2. Multiplayer. nincs annyi AI által mozgatott katona, kevesebb meló a GPUnak.

3. Elviekben Win7 alatt akár pár fpssel több is lehet.

2010. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!