Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Phenom II X4 955 Black...

AMD Phenom II X4 955 Black Edition procinak melyik inteles processzor felel meg teljesítményben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 16:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
52%
Jól tudtad, és ne hagyd magad lebeszélni az AMD-ről ilyen hozzá nem értő eladók meg Intel fanboyok miatt...
2011. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
89%
Hihetetlen hogy ti még mindig tudjátok ölni egymást két azonos tudású és árú processzoron....csak a politika rovatba be ne tévedjetek :)
2011. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
Sziasztok!Ez az üzi inkább Zolinak szól! :) Elolvastam az összes commentet és hát szépen leoltottátok egymást...!? Én most vettem egy AMD Thuban X6 1055T-t és 1 6970 2Gb Club 3D-t. Alaplapot most hagyjuk.. Az elözö gépem is AMD abba 1 Athlon 4200+ 2Gb ram és 1 HD 3850-es AGP!! dukál.Tény hogy a GTA4-et nem igazán akarta vinni,de azon is MW2,MW3 1024-ben nevetve elvitte.Most jön a kérdés hogy akkor miért nem vettem Bulldozert?!Azért mert csúnyán felment a forint és +20 e huf nem állt rendelkezésre. Gondolkodtam az intel i5-ös procikon.De maradjunk annyiban hogy az INTEL mint piacvezetö pofátlan modón nem felhasz.barát.Hogy miért?Nézzük végig csak a kompatibilitásokat. És ez vhol szomorú.Kedves Zoltán gondoltam a jövöre,és amikor összegyülik a pénz akkor jön a Bulldozer.És nem azért mert AMD fan vagyok!!Nézd meg az AMD szinte mindent megtesz hogy felhaszbarát maradjon.Ugye a Bulldozernek újak a specifikációi,de egy mostani kiadott közlemény szerint egy bios frissítéssel fogadni tudja a buldit 9 régi alaplap.Csoró gyerek vok és nem engedhetem meg a drága Intelt.De ne írjuk le az AMD mert ha megvalósul szépen a tiszta heterogén programozás amire gyúrt 5 évet az AMD,akkor lesz hadd el hadd.FMAC utasításkészlet stb..... 3 éve történt hogy Intelék ellopták AMD-töl az utasításkészletet és 1,1 milliárd dollárt kelett kiperkálni az AMD-nek mert aljas volt INtel.Mondjuk ki aljas volt.Ezzel csak annyit szerettem vna Zoltán mondani,hogy van vmi új az amd zsebébe ami végre talán mostmár megvalósulhat.AMD Phenom 1 seria mekkora lebögéls.Tavaly megcsúsztak a TSMC-nél sajnos.Már tavaly jött vna a Bulldozer....!!!Tény azis hogy bika erös a Sandy Bridges,és lassan jön az Ivi Bridges.És ahogy olvastam nemsok alaplapban fog menni..... Lényeg a lényeg hogy kedvelem az Intelt is! :) Üdvözlettel.: G.Zoltán Kellemes karácsonyi Ünnepeket minden AMD és Intel felhasználónak!!!
2011. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Remélnem azért azt a 6 magos CPU-t nem pont játékra vetted.

Amúgy úgy elkapott most a nosztalgia.

Am még annyit az AMD védelmében hogy nyugodtan meg lehet nézni az ivy és a trinity specifikációit.

2011. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy ez a nézet eltérés is egy elég nagy vita piciny részlete volt.
2011. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 L J válasza:
Hát gyerekek ti rendesen megettétek egymást :D Nekem csak egy kis Fx 4100-am van 6 giga ddr3 rammal Asrock 970 extreme3 lappal és egy HD 6850.Csak annyi hogy a Battlefield 4 ultra beállításokkal !!--> mindenféle tuning nélkül <-- !! 1440x900 felbontással akadozásmentesen gyönyörűen fut windows 8.1 x64-en. Tehát vesz a fene Intel i5-öt 35 ezerért mikor megvehettem ezt az AMD-t 15 ezerért. Semmi bajom vele és tökéletesen teszi a dolgát. Tuningal mégjobb.. de nem nyúzom mert így is bőven elég és a 400 wattos zalman tápom is bőven elég így! Szóval nem kell lehúzni az AMD-t mert nem rossz és sokkal olcsóbb mint az Intel! Egy erősebb videókártyával mégtöbbet kitudnék belőle hozni de felesleges mert így is elég. Ennyi.
2013. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!