Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Usbs wifi probléma?

Usbs wifi probléma?

Figyelt kérdés

Vettem Usb-s wifit. rádugtam a gépre routert beállítottam.

Működik tök jó.

A gond :

ha bekapcsolom a usbs nyomtatót, nyomtatok és kikapcsolom, a wifi eszközt nem lehet felismerni.

vagy ha bedugom a pendriv-ot és kihúzom akkor is elmegy a net. (szabályos usb eszköz eltávolításnál is).


hívtam ki pc szervizest, nem tudták mi a baja, azt mondták ilyet nem láttak még.


elvittem másik Pc szervízbe ott se tudták mi a baja.


kicsit idegesítő mindig restartolni a gépet ha nincs net.

Valakinek ötlet mi lehet a gond?

jah az illesztő szoftverek is frissítve lettek és igy is ugyan az marad a gond.


2011. nov. 18. 20:49
 1/4 Jenci ***** válasza:

Akkor,ha jól értem,minden usb eszköz használat elmegy a net.Mindegy milyen usb-s eszközt használsz.Ha már a szervizben se tudtak hozzászólni,akkor én már csak tippelek:ha esetleg egy másik alaplappal is ki tudnád próbálni kíváncsi lennék az eredményre.Lehet a déli hídban valami nem kóser.

De ez csak egy tipp.

2011. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ, laptopra rádugom a wifit és minden okés rajta.

de a gépen nem.

úgy ahogy írtad minden usb használatnál elmegy a net ha leválasztok másik usb-t.


a legszebb a dologban hogy visszamentem ahol vettem és nem foglalkoztak vele, pedig 2 év garis úgy árulták a gépet.

Azt mondták használjam utp kábellel ne wifivel...


hát erre nem tudtam mit szólni, a céges megrendelésbe volt bele szólási jogom, és 18 db számítógép rendelést vissza mondattam tőlük XD.

Ha nem foglalkoznak a problémámmal ne menjen az üzlet nekik. Máshol lettek megrendelve a céges gépek is.

2011. nov. 19. 11:33
 3/4 anonim válasza:
Telepítetted már újra a Win-t?
2011. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

telepítettem, kipróbáltam win xp-n, win 7 ultimaten, win7 basic en is.

Egyenlőre Utp kábellel használom a gépet, így nem okoz net szakadást, kipróbáltam beépített wifi- vel sincs gond csak usbs-el. szval lehet beruházok majd olyanra, úgy is csak pár ezer ft(3-4).

2011. dec. 1. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!