Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop CPU hőmérséklet?

Laptop CPU hőmérséklet?

Figyelt kérdés
A következő kérdéssel fordulnék a hozzáértőkhöz: Van egy Hp probook 4710s laptopom és a kérdés az lenne hogy mennyi a normális cpu hőmérséklet mert nekem ha csak netezgetek akkor 55 körül de ha már elkezdek egy kicsit játszani akkor akár 75ig is felmegy. Ez normális? Csak mert én kicsit magasnak találom.
2011. nov. 21. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az tök normális.
2011. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nálam felmegy 80-ra is és onnan amikor egy picit megemelkedik akkor felgyorsul a ventilátor...

és arra lennék kíváncsi nem-e bírnám beállítani h mar pl 75-nél felgyorsuljon?

speedfan programnál nem mutatja ki a ventilátort...

2012. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hello.nekem egy hp presario cq56os laptopom van es nekem is szinten,amikor csak netezgetek 55 fokos a cpu,de jateknal mar felmegy 70-75 re.lehet h ez a szam nem magas de a laptop alja fullra forro mint az allat meg daralja is a ventilator eleg szepen.szal ettol nem fog karosodni valami?v ez teljesen normalis?
2012. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!