Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Feleslegesen írkál "z" betűket...

Feleslegesen írkál "z" betűket a laptopom billentyűzete, van valami ötlezt, hogy ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Van egy Asus EEE pc netbookom, ami néhány hete elkezdett feleslegesen"z" betűket írni. Eleinte az "e", "2", "4", "ö", "p", "é", és "á" karakterek leütése után berrakott egy "z" betűt, folyamatos nyomva tartáskor pedig csak "z"-t írt. Egy kis mechanikai ráhatás esetén pezdig elmúlt.

Azóta viszont majdnem minden karakterrel ezt csinálja, még a kurzormozgatókkal és a backspac-szel is és nem akar elmúlni.

Leszedtem a billentyűzetet, kifújkáltam a port belőle, de azóta is előjön a hiba.


2011. nov. 24. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet vírus
2011. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Egy kis mechanikai ráhatás" Ezen jót röhögtem. Szóval ráb@sztál egy nagyot! :D :P

Amúgy, próbálj ki egy USB-s billentyűt, ha úgy is csinálja, akkor szoftveres, ha nem akkor szerviz.

Ha szoftveres, mindenhol jelentkezik?

Akkor a rendszerrel van a gond, szal én nyomnék neki egy rendszer helyreállítást.

Pár tipp a sok közül, némi infót megköszönnék.

G.

2011. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Vírusra én is gyanakodtam, így már kapott egy teljes ellenőrzést, de semmi.

Mindenhol jelentkezik, a wordben, a jegyzettömbben, böngészés közben.

Néha tökéletesen működik, néha meg nyomja a "z"-t.

Az USB billentyűt majd kipróbálom mielőbb.

2011. nov. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!