Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! Elment a képernyő!...

Segítség! Elment a képernyő! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Röviden :-) leírnám mi történt:

Tegnap befejeztem a munkát a gépen :type: szépen elmentettem Start>Leállítás, le is állt a gép. (Tehát tegnap még semmi baja nem volt)

Ma jövök haza melóból és indítom a gépet. (XP van a munkagépemen, asztali PC ről van szó) Üdvözlő üzenet megjelenik, szépen menni akarok a mappámba de egyszer csak megáll az egér és nem akar moccanni. Kihúztam az egeret majd vissza dugtam és megnyomtam a resetet megint ugyan az történt kb 10-15 másodpercig mozgott az egér majd megállt... Gondoltam billentyűzettel leállítom a gépet no de arra se reagált a gép, inkább saját magát újra indította csak úgy, megint 10 mp ig mozgott az egér érzékelte a billentyűzetet aztán semmi 20 másodpercig és megint újra akarta indítani magát... ezt nem hagytam inkább hosszan nyomva kikapcsoltam. Hívtam az egyik barátomat aki ért a PC-k hez. Benyomta a gépet de képernyőt már nem akarta megjeleníteni... végig azt írta ki a monitor hogy NO INPUT...


Mi lehet a baj?? :uhuh: Előre is köszönöm az ötleteket!


2011. nov. 24. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
integrált a vga?
2011. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint a videó kártya? Az nem.
2011. nov. 24. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:

1. ellenőrizd a vga-t

2. ha a vga jó akkor szerintem valami alaplap hiba van, amugy mit dolgozol a gépen?

2011. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen a videokártya
2011. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet h azért ment el mert túl rosszul bántatok vele, nem kapott elég szeretetet stb:(
2011. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

To 20:11: Holnap az lesz az első dolgom amint szabad vagyok hogy a videokártyámat bedugom az ismerősöm gépébe :)


Statisztikákat meg ilyesmiket számítgatok MS Access ben...


To 20:13: Nem bánok vele rosszul. Csak munkára használom meg internetezéshez.


To All: Várom további ötleteket/tippeket. Köszönöm

2011. nov. 24. 20:45
 7/7 anonim válasza:
A videókártyát mindenképp ellenőrizd, és a ramokat az alaplapon. Ha más nem, próbálj bele egy olyat, ami tuti működőképes! Ha régebbi alaplapod van (És úgyis szerelsz) nézd meg a kondenzátorok állapotát elsősorban a proci körül.Ha találsz púposat, akkor nagy baj van. Az alaplap megadta magát. Ki lehet cserélni a kondikat, de necces egy kicsikét.
2011. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!