Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SZámítógép kormány+pedál+váltó...

SZámítógép kormány+pedál+váltó működik e egy Joystick (botkormánnyal) együtt?

Figyelt kérdés

van egy g27 kormány amihez adnak pedálokat meg Váltót is

de kézifék már nincs hozzá.

Ha vennék egy Botkormányt(Joystick)-et akkor tudnám használni egyszerre a kettőt?

Pl.: elinditok egy rally játékot és a kormánnyal vezetnék ugye, meg a váltóval váltanék, a pedálokkal fékeznék meg gázt adnék. + hozzá lehet e rendelni a yoistickhez a kéziféket? vagy nem engedi hogy a kormányt a joystickel használjam együtt? Remélem érthetően, szájbarágóssan fogalmaztam hogy megértse mindenki. Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 25. 00:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Elméletileg, ha lehet babrálni a joystick gombkiosztását a játékban arra, hogy egy lefele húzásnak funkciót adjon, akkor elméletileg lehet, de az igazat megvallva nem biztos hogy sok játék tudja ezt, de mintha már láttam volna ilyen repszimet. Elméletileg nem kéne felülírnia a joynak a kormányt, de én a helyedben tutira mennék és kölcsön kérnék egy baráttól egy joy-t, és kipróbálnám.
2011. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!