Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vajon melyik videokártya a...

Vajon melyik videokártya a sok közül?

Figyelt kérdés

Nyakunkon az AC:R és a B:AC, és már itt az ideje, hogy átmeneti vidikarimat leváltsam.

Nagy dilemma: ATI vagy Nvidia. Kb. 80k a felső határ. Nem akarom elhamarkodni a döntést (főleg ha már ennyit szánok rá), hogy rábökök egy vidikarira és kész, ez lesz az. Én már kacsintgatok egy felé, de érdekel a tapasztalt hardverszakértők és gamerek véleménye is, és remélem, lesz itt pár aki hajlandó segíteni. :D

Gép egy pár paramétere:

Processzorom: Core i7-2600

Alaplap: ASUS P8H67-M

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 26. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
én ezt ajánlanám [link] de ha ráérsz megvárod a 7000es szériát :D
2011. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első válaszolóval teljesen egyetértek, annyit hozzátennék hogy bár a 7000esek rajtja idei évre van tervezve, azok az alsóbb kategóriás kártyák lesznek, a felsőket jövő év elejére mondják
2011. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a sapphire HD6950-re szavazok.
2011. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
+1 HD6950
2011. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

+1 a Sapphire HD6950 2GB-ra.


Nvidiából a GTX570 hasonló teljesítményű, de többet fogyaszt és vagy 20ezerrel drágább...

Szóval egyértelműen a HD6950 a legjobb választás.

2011. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom hogy,ne várj sokat... Ha a "legjobbat" akarja az ember soha nem lesz gépe. mert mindig jönnek az újabbak,modernebbek korszerűbbek,egyszóval a jobb alkatrészek.


Első válaszoló egy nagyon jó kártyát ajánlott!!! Azt venném most! Sapphire HD6950 2GB

2011. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Nos, úgy tűnik ezzel el is dőlt, ugyanis én is a Sapphire 6950 2GB-t néztem ki magamnak pár héttel ezelőtt. :D

Várni nagyon nem szeretnék már többet, mert így is nyár óta egy nvidia gf 7600 döcög a gépemben, és már nagyon szeretnék rendesen játszani (Wow, LoL fut rendesen, sőt, még meg is lepődtem, hogy AC:B sem diavetítés, de rendes grafikával már jobb lenne) :D

2011. nov. 27. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!