Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a processzorna...

Mi lehet a baja a processzornak hogy 100%-on megy már két napja? Feladatkezelőben találtam olyan folyamatot hogy Fahcore ami kétszer is szerepel leállítom és semmi újra elindul ugyanúgy 100-on!

Figyelt kérdés
Proci: AMD Athlon x64 Dual Core 5200+ 2.7 Ghz
2011. nov. 28. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt találtam róla: [link]
2011. nov. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

...és futtasd le a gépeden ezt: [link]

Természetesen jó lenne egy trójai eltávolító is a gépre, nekem is az Avast átenged néha többet is...

2011. nov. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen már rájöttem én is köcsög trójai! Kössz szépen a gyors válaszokat!
2011. nov. 28. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt használom igaz kicsit gépigényes de jó! N360_5.0.0.125_SYMTB_PR_LOEM_MRFTT_227_5622 Kövesd vissza mi van olyan néven, ha annak semmi értelme akkor az biza vmi vírus, vannak elég jó agresszív vírus keresők vmi olyannal kellene irtani.

Ez trialos de épp tegnap járt le és újból tettem a gépemet és megint trialos lett.

[link]

2011. nov. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
eszközkezelőben most leállítottam a Fah vmit aztán a Fahcore.exe-t és most ugy néz ki hogy jó amúgy a Spybot sem talált semmit!
2011. nov. 28. 10:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon köszi a segítségeteket!
2011. nov. 28. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!