Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vízhűtéses gép?

Vízhűtéses gép?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy nem tudom mi kell ahhoz, hogy vízhűtéses gépem legyen olvastam már pár dolgot, de pontosan nem tudom miből mennyi meg, hogy mi kellene...

Alaplap: ASUS SABERTOOTH 990FX

CPU: AM3+

VGA: Ati Radeon HD4670


2011. nov. 28. 17:09
 1/7 csacsi2 ***** válasza:

Én inkább szakemberrel csináltatnám, mert ha elázik...

itt részletesen írnak róla.:

[link]


[link]

2011. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez elég komplikált dolog, ahogy elnézem úgy, hogy lehet szakemberre bízom:) köszönöm a válaszod!:)
2011. nov. 28. 17:31
 3/7 Panda Péter ***** válasza:

nem rakétatudomány, de azért óvatosan kell csinálni.

érdemes először az ilyen vízhűtéses oldalak által összeállított KIT-et használni először, abban minden benne van (de NEM az egybe szerelt corsair vackokról beszélek).

egyébként hogy a konfighoz is hozzászóljak, a sabertooth über nagy túlzás, az FX procik egyelőre nem ajánlottak, a hd4670 pedig harmatgyenge, bár ha nem játékra lesz akkor jó lehet.

2011. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor egy ASUS M5A99X EVO vagy egy GIGABYTE GA-990XA-UD3 alaplap jobb lenne vagy ti mit ajánlanátok?
2011. nov. 29. 13:51
 5/7 Panda Péter ***** válasza:
szerintem elég egy m5a97 pro is.
2011. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de mi a baj a 990FX chipsettes alaplapokkal?
2011. nov. 29. 14:01
 7/7 csacsi2 ***** válasza:

Bocs , de nem hagyhatom ki...

Mintha nem lenne elég drága egy vízhűtéses rendszer, a végén összeraktok neki egy új gépet! LoL

Bocs még egyszer!

2011. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!