Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATI Radeon videókártyám van...

ATI Radeon videókártyám van és n-vidia kártyát ír ki a gép! Nem tudom frissíteni és még minden bekapcsolásnál azt írja ki, hogy baj van a Catalyst Control Centerrel. Frissítettem és akkor is! (windows 7 32bit op rendszer van a gépen) mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia :)

kártyád pontos típusa

és az alaplapod pontos típusa ?

2011. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ati Radeon X 1300 pro

As Rock K8NF4G-VSTA

2011. nov. 30. 18:05
 3/14 anonim ***** válasza:

Van az alaplapodon egy integrált Geforce, azt le kéne tiltani BIOS-ban.

(Ugye a jó nvidia chipsetes lapok... pl ezért nem ajánlok én itt senkinek ilyeneket)

Ha letiltottad utána lehet hogy jobban járnál ha az egész rendszert is újratelepítenéd, ki tudja milyen kavarások vannak már ott.

2011. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönö szépen,de hogy lőjem ki a biosban?:)
2011. nov. 30. 18:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Nos nekem is integrált de most fogok venni! Hogyan lehet letiltani mert majd nekem is át kel esni ezen a problémán napokon belül :)
2011. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már tudom miért van!! Az alaplapi videó kártyát használom mert a videó kártyánál nem műkszik a kép?' h ez is miért ...
2011. nov. 30. 18:39
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát én azt így nem tudom hogy pontosan hol találjátok meg, fejből nem tudom hogy néz ki az alaplapotok BIOS-a.

Lépjetek bele, és nézzetek szét benne, ott lesz valahol az integrált eszközök között a videókártya is, és le kell tiltani.

Csak mást ne állítsatok el benne.

2011. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Jenci ***** válasza:
Advanced--Chipset Configuration--Primary Graphics Adapter
2011. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia :)


az már tudjuk hogy az ATI Catalyst azért rémüldözik mert windows inditáskor elindul a progi de megfelelő hardvert nem talál.


Mert ugye a kérdező Nvidia kártyát használ

Ezért is kérdeztem az alaplap típusát

de mi a baj a másik kártyával ?


Nem kapcsolódik be automatikusan ?

2011. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Bekapcsolom a gépet,és ha a videó kártyába van bedugva a monitor akkor sárgán világít és nincs kép!!

Az alaplapba bedugva van kép,csak ez miért van,nem jó

a kártyám??(ATI Radeon X1300pro)

2011. nov. 30. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!