Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sürgős! Zárlatos lehet az...

Sürgős! Zárlatos lehet az alaplapom?

Figyelt kérdés

Üdv!


Sürgős információra lenne szükségem valami szakitól!


A problémám az, hogy ma vettem egy új gépet, összeszerelve rendeltem neten. Minden szép és jó, csak amikor a régi gépemből a HDD-t akartam átrakni az újba, akkor vettem észre, hogy nincs az alaplap és a háztepsi közé távtartó rakva. (utána az alaplap dobozban is hiánytalanul megtaláltam a távtartó csavarokat.


A kérdésem az, hogy van e olyan, hogy valamiért nem indokolt a távtartó beszerelés, vagy csak simán a boltban volt figyelmetlen, béna aki összeszerelte.


(thermaltake element t vk90001n2z ház, asrock z68 extreme3 gen3 lap)


ui: pár évvel ezelőtt megkíséreltem összerakni fél laikusként magam egy gépet. Nem indult el a gép. Elvittem a boltba, ahol vettem a cuccokat, hogy valami nem jo, nézzék át. Azt mondták mindent tökéletesen raktam össze, kivéve a távtartót felejtettem ki, és az első induláskor zárlatot kapott az alaplap.


Most ez a gép per pillanat megy, de fosok nagyon! Pls írja le valaki a helyzetet, köszi előre is!


2011. dec. 1. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A kis távtartók mindenképpen kellenek bele, mert az alaplap nem fekszik rendesen. És igen zárlatos is lehet ezáltal!

Jobb ha teszel alá távtartót. Én nem használnám tovább így!

2011. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CactusClone ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy tegyél panaszt az eladónál. Ha belepiszkálsz, lehet, nem tudod a jótállást érvényesíteni. A távtartók kellenek. Ez így egy hibásan összerakott gép.
2011. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!