Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Zöld fólia effektus a monitoro...

Zöld fólia effektus a monitoromon (LCD). Kártya, vagy monitor hiba?

Figyelt kérdés
mintha egy zöld fólia lenne a monitoromra húzva, néha eltűnik, de mostanába egyre tovább marad ott... minek a hibája? Ja és igen, én írtam ki anno a http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2.. kérdést is.. integrált kártyával megy csak a gép, de most meg fóliásan :D az agyam eldobom vagy az agyam eldobom? előre is köszi a válaszokat. mármint nem erre, hanem a fenti kérdésre :D meg akár a linkeltre is. ;)
2011. dec. 2. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
:) És ezt most melyik kártya csinálja?
2011. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ott van a szövegben, hogy az integrált :) amúgy egy GeForce 7050 PV van benne integráltan, a külső meg egy PCI-E -s ATI HD 5450 :) az már totál nem megy, szerintem az alaplap kuka. várom a véleményeket :)
2011. dec. 2. 10:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Képet tudnál küldeni ?

ha mozgatod a monitor vga kábelt akkor vibrál vagy változik?

2011. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
figy most fotózgatni nincs kedvem, és valszeg ha elküldöm nektek nem fog látszódni, úgyhogy csak képzelj el egy ciánzöld fóliát a monitorod elé és úgy nézded a dolgokat. :) bocsi. ha mozgatom a kábelt nem változik semmi se... néha vibrál magától és ennyi.. vmikor jó vmikor nem.. van hogy napokig jó, aztán sokáig sz@r
2011. dec. 2. 11:05
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia akkor viszont a monitorod kuka :(


kb igy néz ki [link]

2011. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
sráááácok még egy fontosat kihagytam!!! viszont ha megnyitom a monitor menüjét, vagy pl bekapcsolom a monitort és bejön az LG logo, akkor rendes színekkel nyomja... de amúgy meg zöld még a bootolásnál is, mert a fehér betűk halvány zöldek...
2011. dec. 2. 15:03
 7/13 anonim ***** válasza:
:) itt meglát a tudományom :) semmi kedvem más helyett gondolkoznom :(
2011. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Monitort másik gépen kipróbálni, ha ott is csinálja akkor monitor, ha nem akkor vga, vagy memória gond lesz, az a legtisztább ha egyenként kisakkozod a lehetőségeket (tehát másik vga, memória a gépbe, külön-külön,) és ha valamelyikkel jó akk értelemszerűen megvan a hiba.
2012. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 pleso válasza:

Szia!


A monitorral van a gond, be kell menni a szerviz menübe és ott kell egy auto colour-t csinálni.

a monitor típusát írd és lehet hogy megtalálom a szerviz menüt.

A probléma okozója az hogy a green offset értéke túl nagy a másik két szinhez képest és ezért olyan kép.

ezt onnan tudom hogy nekem is ez volt a gondom és két nap kellet mire rájöttem.

2012. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szia! LG W2012 .. de egyébként természetesen ez volt az első amit megnéztem, és midnen rendben volt... meg azóta más gépen kipróbáltam és ott tökéletesen működik.. úgyhogy a videokártyám volt a ludas
2013. jan. 2. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!