Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szoval azt szertenem kerdezni...

L.zoli kérdése:

Szoval azt szertenem kerdezni hogy velemenyetek szerint egy intel i 3 (2100) hd 2000 procihoz erdemes videokartyat vasarolni kulon (jo teljsitmeny elreshez pl fuson gta 4 dirt 2, stb. )? s ha igen milyen ajanlotok.

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

HA játszani akarsz muszáj külön VGA.

Mennyit szánnál rá?

2011. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Panda Péter ***** válasza:

az intel-féle IGP (jelenleg) alkalmatlan játékra.

az AMD Llano önmagában, társkártya nélkül kb 720p-ig bírkózak meg a játékokkal, társkártyával fölötte is. Az intel új Ivy Bridge APU-ja kb annyit fog tudni grafikában mint most a Llano (vagy alig lesz gyengébb), de a Llano utódja a mostaninál kb 30%-kal lesz gyorsabb.

várhatóan a Trinity + diszkrét kártya már-már full HD-re is elég lesz.

2011. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Öö...

Most ez hogy jön ide?

2011. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem kötekedés csak nem értem hogy jön ide. Tisztában vagyok ezek körül beli erejével, de a HD2000 játékra harmat gyenge.
2011. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Panda Péter ***** válasza:

gondoltam írok egy kis összefoglalót a processzorokban lévő GPU-k erejéről, ami alapján a kérdező eldöntheti, hogy kell-e neki diszkrét kártya vagy sem.

igazából visszaolvasva tényleg feleslegesen koptattam a billentyűzetet, de mostmár mindegy :D

2011. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez kínos. Én beléd kötök te meg a kérdezőn akarsz segíteni.

Sajnálom.

2011. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kell venned VGA-t, a HD Graphics 2000 gyenge. Hogy milyet az attól függ mennyit szánsz rá.


Ha integrált GPU-val szerettél volna játszani, akkor AMD Llano-t kellett volna venned, i3 helyett.

2011. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Panda Péter ***** válasza:

nem vettem magamra :)


egyébként nekünk, válaszadóknak, le kéne szokni a Llano névről, hiszen ez a chip kódneve, a boltban nem így árulják, hanem AMD A6/A8 APU/CPU-ként.

2011. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ilyen elven szinte szótárat kéne használnunk.:D
2011. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Legalábbis nekem tuti.
2011. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!