Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus eee pc telepitese?...

Asus eee pc telepitese? Megakadtam, help!

Figyelt kérdés

segitsegre lenne szuksegem.

van egy asus eee pc,8gb memoriaval.

jokepessegu rokon egy jatek miatt visszapakolt ra egy xp-sp3 professionalt.

ami(azon kivul,hogy tul sok helyet foglal)nem eredeti.

szerettem volna visszarakni a win7lite-ot,erre kozolte a masina,hogy nem lehet,mert minimum 4,5gb hely kell neki,de csak 2,4gb van a gepen.raadasul semmi mas nincs fent,tehat torolni sem tudok mit.

a win7lite iso file-kent van meg,memoriakartyan,kulso optikai meghajtom sajnos nincs.

erdes>hogy tudnam felpakolni vissza a lite-ot?

(probaltam ures memokartyat betenni,hogy arra telepiteni a rendszert,de nem engedi...)


valaki valami okos otlet esetleg?


2011. dec. 4. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Töröld le a felesleged, tedd üres lemezre.
2011. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:

Windows 7 Lite -ről még nem hallottam. De ha azt akarsz, úgy kell telepíteni, hogy a telepítő lemezről boot -olsz. Külső ODD híján Pen drivre esetleg memória kártyára kell másolni a telepítőt, és boot -olhatóva tenni:

[link]


Úgy tudom ebbe SSD van, így az XP akár tönkre is teheti a meghajtót, mivel rosszul kezeli.

2011. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
Ja, és ha sikerült a memóriakártyából vagy pen drive -ből boot -olható telepítőt csinálni, akkor meg kell formázni az SSD -t, így rá fog férni.
2011. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hello.


koszi a valaszokat,azt hittem van valami egyszerubb megoldas,ennyire nem vagyok benne...

:(


win7lite>


"Windows 7 Home Premium Lite 32 bit Magyar


Egy nagyon kis rendszerigényű op. rendszer.



Eltávolítva : Média Központ, Súgó, Windows Defender, Játékok, BeszédTámogatás,

Képernyőkímélők, Biztonsági Központ,Szülői Felügyelet, Rendszer-visszaállítás, Hátterek stb.

Háttérkép utólag betehető.


A Windows 7 Lite gépigénye:


* 1GHz processzor

* min. 256 Mb Ram (512 ajánlott legalább)

* Lemezterület telepítés után: 3 Gb +Lapozófájl

* DX9-et támogató videókártya 128MB RAM (Az Aero interface miatt)

* DVD-R/W meghajtó


Az eredeti MSDN Retail-ből készült!!!


A szokásos módon aktíválható.

Tesztelve: Windows Activator LE v8.1.



Tapasztalatok szerint ez jobban megy mint az XP a kis gépeken!

Tesztelve! Gyors telepítés, gyors működés, hiba mentes.

Aero felület is van benne ha a géped tudja."


eddig ez volt fent,ehelyett kaptam vissza az sp3pro-val.

koszonom a linket,olvasgatom,de latom,hogy egy rakat minden mas is kelleni fog hozza.

akkor azt hiszem marad a szerviz.

:(

2011. dec. 5. 08:50
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

A szervizbe egy rahedli lóvét elkérhetnek, annyiból már majdnem vehetsz egy külső USB -s írót és megcsinálhatod te magad:

[link]

Nem is beszélve arról, hogy az írót a későbbiekben másra is felhasználhatod, viszont a szervizre költött lóvé csak úgy elúszik nyomtalanul. És persze utána is bármikor összeomolhat a rendszer úgy, hogy újra szervizre kényszerülhetsz.

2011. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

p.o.c.>koszi,de ennyire nem is ertek hozza,masreszt nem is akarom esetleg tonkretenni a cuccot...

ha van kedved es idod(es pesti vagy pest kornyeki vagy)osszefuthatunk,megkoszonom a segitseged,ha lenne idod jatszani e osszerakni a gepet.termeszetesen nem ingyen.

:)

2011. dec. 5. 12:31
 7/8 P.O.C. ***** válasza:
Nem nyert sajna, az ország keleti határánál lakom. Másképp szívesen megcsinálnám, hisz itt helyben is szoktam gépeket vállalni nagyon korrekt áron.
2011. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kar.

:(

no,akkor ha van pesten valaki,aki segitene,jelentkezhet batran.

:)

2011. dec. 5. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!