Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen házat ajánlatok ehhez...

Milyen házat ajánlatok ehhez a videókártyához? Többi lent

Figyelt kérdés

[link]

ezt a videókártyát szeretném megvenni de a jelenlegi házam túl szűk ezért kilógna belőle és nem tudnám rárakni az oldalát. és nekem egy olyan ház kéne ami elég széles és felsőtápos. max.15eFT-ig. Én ezt a házat néztem: [link]

Hivatalos honlap: [link]

ez elég széles?

a válaszokat előre is köszi


2011. dec. 5. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem Nvidia kártyát vennék, hanem atit mert sokkal jobb az ár/érték arányuk. Azon kívül már a nyakunkon van a legújabb, 7000-es széria az atitól. Szerintem várj még egy kicsit, és utána vegyél egy jó karit a 7000-es szériából, egy Elite 430-al párosítva:) [link]
2011. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2011. dec. 5. 14:25
 3/5 DannyZuko ***** válasza:
0%

Ez tipikusan a tyúk vagy a tojás kérdése. Kinek ati, kinek Nvidia. Kienk audi, kinek merci. Kinek fradi, kinek ujpest...

Szerintem ha bemész egy számtek boltba, akkor ott keress egy normális kodeget házat minimum 400wos táppal, de inkább többel, és azzal elégedett leszel...

2011. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csatlakozok az elöttem szólóhoz...az még hagyján hogy a ház codegen...de annak a tápját rá ne merd kötni a hardverekre mert kész öngyilkosság...veszélyesek azok a tápok:D
2011. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DannyZuko ***** válasza:
0%
Nyilván. Mint amenyire a szakértelmetek!
2011. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!