Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan hogy lebutított...

Létezik olyan hogy lebutított Windows 7?

Figyelt kérdés
Van egy laptop ami egy kicsit régi és most jelenleg már csak windows 7-et tudok rá feltelepíteni. És ami most van rajta Windows 7 az nagyon le lassítja a laptopom. Ha van lebutított Win7 amit le lehet tölteni akkor légyszíves linkeljétek már ide be a linket. köszi :)
2011. dec. 5. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
és miért nem használod az xp-t?
2011. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gondolom azért mert vagy nincs neki,vagy nem tehet rá olyat
2011. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért nem használok xp-t mert tudtommal csak CD lemezzel lehet feltelepíteni rá és nekem tönkre ment a CD rom om. És azért kellene nekem Win7 mert tudtommal USB-vel is fellehet telepíteni.
2011. dec. 5. 15:01
 4/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Xp-t is lehet telepíteni usb-ről (bár sok macera lehet vele):

[link]

2011. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első lépésben én kikapcsolnék egy csomó fölösleges dolgot, ami zabálja a RAM-ot, szerintem attól már gyorsulna:


Nekem angol Win7-em van, leírom ott hogy van (magyarul is hasonló, de nem akarom félrefordítani):


1) Belépsz a Vezérlőpultba (Control Panel). Ott lesz olyan, hogy System and Security (Rendszer és Biztonság)


2) Ott System>Advanced system settings (magyarul talán: Rendszer>Rendszerbeállítások (haladó), úgy emlékszem)


3) Advanced>Performance (Haladó>Megjelenítés) és ott állítsd be a Vizuális hatások fülön azt, hogy Adjust the best performance (Legjobb teljesítmény)


Ennek az lesz a hatása, hogy a csili-vili vizuális effektek elvesznek, talán kissé csúnyább is lesz a tálca. De cserébe sokkal gyorsabb lesz a géped. (Ugyanitt vissza tudod kapcsolni)


4) Aztán még lehet trükközni, megnövelni a virtuális memória méretét, az szokott használni. Ezt a 3)-asban leírt ablakban, de a Haladó fülön találod. Van egy olyan mező, hogy virtuális memória. Ott változatás (Change...), majd szedd ki az automatikusan változtassa a Windows fület és nyomd fel 1-2 GB-ra (annyi bőven elég). (Ha elszúrod, akkor ugyanitt tudod visszapipálni, hogy a Windows csináljon mindent)


Bár ha régi a géped és amit írtam, nem segít, lehet, egy XP-vel jobban járnál. Itt van egy használhatónak tűnő megoldás, hogyan csinálj bootolható WinXP-pendrive-ot, bár én magam sosem próbáltam (Google-n biztos jobbat is találni):

[link]


Persze ehhez kell egy másik gép, amin van CD/DVD-olvasó.

2011. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ingyenes Microsoft alkalmazás: [link]

W7 próbálva tökéletesen mükszik. XP-re is jó a leírás szerint.

2011. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!