Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A vga neve VTX3d radeon hd...

MSC kérdése:

A vga neve VTX3d radeon hd 6870 x2. mennyire jó kártya ez? Érdemese 2 gpus megoldást venni? Mennyire javasolt játékhoz mennyire élvezhető a játék minősége tisztába vagyok a sebességével a tesztek alapján.

Figyelt kérdés
De nekem azt mondták hogy duál gépus vgat nem ajánlanak játékra mert esetleg erős játékoknál laggolhat akadhat mintha gyenge volna a kártya. És a játék nem élvezhető. AZért mert a 2 gpu nem tud össze dolgozni rendesen.
2011. dec. 5. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2 gpu-s kártya megéri de nem vtx3d-től...és ennek az árán vegyél inkább 6970et
2011. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hmm a márkát leszámítva ettől még jó?? igaz ez duál gépus vgat nem ajánlanak játékra mert esetleg erős játékoknál laggolhat akadhat mintha gyenge volna a kártya. És a játék nem élvezhető. AZért mert a 2 gpu nem tud össze dolgozni rendesen. amit még nem értek hgoy a tesztje magasan verte a 6970
2011. dec. 5. 20:25
 3/16 Panda Péter ***** válasza:
felejtsd el a dupla GPU-t. csak a baj van vele, főt/fogyaszt, jobban jársz egy szimpla megoldással.
2011. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem szabad megvenni. Fogyaszt és melegszik mint állat. Egy jó HD6950 is elég bármilyen játékhoz. Amúgy is egy hónap múlva itt az új széria.
2011. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ó a nosztalgia.

Amúgy igazuk van nem szabad venni. Pénzkidobás. A 2 GPU-s megoldásoknál gyakoribbak mind a szoftverés mind a hardveres hibák és a fogyasztásról még nem is beszéltem...

2011. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Első:

A nézeteiddel kissé nem értek egyet ha nem haragszol.

2011. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem haragszok :DD én sose azt nézem hogy mi mennyit fogyaszt... nálam 2 szempont van 1. legyen erős 2. legyen neve a gyártónak. nem zavar ha egy vga fogyaszt vagy melegszik ha mellette megfelelő teljesítményt produkál. de az csak az én nézőpontom
2011. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát ez mind vili és érthető de a vga gyártóját a fogyasztást és melegedést félre téve akk most megéri jó nem jó gyorse ??? XDXDXD
2011. dec. 5. 20:52
 9/16 anonim ***** válasza:
Gyorsnak gyors, de a játszható szintet bőven megüti egy HD6950 is. Amúgy meg írtam ennyit már nem érdemes VGA feccölni mivel jönnek az újak nemsokára elvileg jóval kedvezőbb értékekkel.
2011. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát igen azt olvastam hogy a ram freki az jóval ütősebb lesz ugyan úgy a gpu freki is. és elvileg a 7950 gyorsabb nak kéne lenni mint a hd 6870 x2 elvileg:D:D:d
2011. dec. 5. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!