Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A vga neve VTX3d radeon hd...

MSC kérdése:

A vga neve VTX3d radeon hd 6870 x2. mennyire jó kártya ez? Érdemese 2 gpus megoldást venni? Mennyire javasolt játékhoz mennyire élvezhető a játék minősége tisztába vagyok a sebességével a tesztek alapján.

Figyelt kérdés
De nekem azt mondták hogy duál gépus vgat nem ajánlanak játékra mert esetleg erős játékoknál laggolhat akadhat mintha gyenge volna a kártya. És a játék nem élvezhető. AZért mert a 2 gpu nem tud össze dolgozni rendesen.
2011. dec. 5. 19:54
1 2
 11/16 Panda Péter ***** válasza:

ha hihetünk a pletykáknak, akkor az ára is brutális lesz.

de nem igazán tudok olyan játékot mondani, ami egy monitorral megizzaszt egy 6970-et (bár szerintem a 6950-nek sincs sok gondja). az eyefinity-t ne keverjük ide, arra földi halandónak aligha van pénze.

2011. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha hihetünk a pletykáknak akkor az HD79XX árba jól ráver a mostani HD69XX sorozata, persze gondolom teljesítményben is, de akkorát azért nem.

Bár ki tudja...

2011. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Panda Péter ***** válasza:

GCN. olvass utána.

ütős lesz.

2011. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Remélem a XDR2 miatt gyártási problémáik nem lesznek.
2011. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Igen csak verni fogja a 6xxx szériát: [link]
2011. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát elég jó lett. A GTX580-ra a HD7970 kb 10%-t rá is ver.

Am nem lett XDR2 maradt a GDDR5, de nem csoda a 384bit egyszerre elég újítás volt, amúgy is az se biztos hogy az AMD akarta-e lehet hogy csak a sajtó kapta fel.

2011. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!