Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Powercom UPS...

Vettem egy Powercom UPS 600VA-s szünetmentes tápegységet. Azt akarom kérdezni, hogy ha rákötök egy hosszabbítót és abba több eszköz van kötve (Ps3, PS2, Wii, Xbox, tv stb. ) mint 600W, de csak mondjuk az xboxot használom?

Figyelt kérdés
Akkor fogja bírni úgy a rendszer, nem terhelődik le?
2011. dec. 6. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Csak arra ügyelj, hogy ezeket sose használd mind egyszerre ugye. :) Tehát a névleges terhelhetőséget ne lépd át, de jobb meg sem közelíteni. Egy Konzol + TV nem fog annyit fogasztani, hogy ha 1 géppel játszol, akkor akár csak megérezze a szünetmentesed, de azért ne is igyekezz a csúcsra járatni. :)

No és persze nem árt olyan elosztót használni, ami szintén bír legalább 600W-ot.


De szerintem még a legnagyobb túlzással sem léped túl a 300W-ot ha fut egy konzol és megy a TV. Ezzel pedig már nagyon sokat mondtam.

2011. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Megnyugtattál vele:-)
2011. dec. 6. 12:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: Olvasom így a használati utasítást, de semmit nem értek. Van ez a Green Mode takarékos üzemmód meg a disabled green mode normál üzemmód, meg DC Start. Most melyiket kellene használnom vagy hogy?
2011. dec. 6. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a DC startot nem tudom, de ha biztosra akarsz menni, akkor Normál Mód. :) Esetleg Green mód, gondolom spórol az enregiával valahogy ha nem használod, vagy ki tudja.
2011. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!