Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti milyen note-, vagy netbook-...

Ti milyen note-, vagy netbook-t ajánlanátok egy idősebb embernek?

Figyelt kérdés
Legyen rajta WiFi, minimum 15"-os képernyő és olyan max 140ezerért:) Köszönöm!
2011. dec. 6. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire idős ember, és mire használná.

ha nem hordozná, akkor nagyon nem jó ötlet egy laptop, nem csaka teljesítménye miatt, hanem mert asztalin nagyobb képernyőn jobban látna, a billentyűzeten nagyobbak a gombok stb.

ha feltétlen laptop kell, akkor egy amd-s A4 vagy A6al szerelt alap jószág kijön 110-150.000ből

2011. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Packard Bell EasyNote TM85. Nekem is ez van és tökéletesen elégedett vagyok vele, de ha lehet, külső egérrel használd. Auchanban 110000 Ft az ára. Ka köll, írjá' privit és küldök róla adatokat.
2011. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ezt ajánlom: [link]
2011. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lindmayer ***** válasza:

én ezt ajánlom: [link]

mert i3-as procija van, és egyedül a dell ad 3 év garit a laptopokra, és én is ajánlom a külön egeret(de lehet az vezeték nélküli is)

2011. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lenovo t ajánlom talán még HP is

Packard Bell is lehet jó de szerintem 140 es árban nem megbizható

2011. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen részletek kelenének mire használná és menyi idös amugy ért hozá és könyen tudja e kezelni?

Samsungot irtad kulcsszónak mint márka jó de Lenovo strapabirob csak jót kel választani

meg könyü kezelni is

2011. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!