Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok középkategóriás...

Ajánlanátok középkategóriás laptopot? (+ még pár kérdés)

Figyelt kérdés

Sokan mondják, h nem érdemes megvenni a drágát, mert fél év múlva vagy 1, már az is csak közepes minőség lesz a fejlődés miatt.

Szóval árban a közép kategóriások hol helyezkednek el? És melyik márkák megbízhatóak?

Van olyan, hogy X márkájú laptopnak tovább bírja az aksi?

Az AMD-s gépek tényleg nem olyan jók?

A HP és Dell gépekben gondolkodom, nektek milyen márka vált be? És netezéshez + egyetemi infós programokhoz használnám majd. Szóval aki tud, az légyszi segítsen már. Akár konkrét típust is írhattok. És ha netről rendelném, akkor lehet valami probléma?

Bocsi a hosszú szöveg miatt. :)


2011. nov. 13. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Packard Bell EasyNote TM85.

Nekem is ez van és jó, de ha lehet, külső egérrel használd, ugyanis a beépített touchpadje egy rémálom. Auchanban júliusban 110000 Ft volt az ára. Adatok:

Intel Core i3 proci 3,70 GHz

3 GB DDR3 memória,

1,3 MP webkamera beépített mikrofonnal,

15,6" 16:9 HD LED LCD,

284 GB merevlemez,

DVD Super Multi DL meghajtó,

Windows 7 Home Premium x64 operációs rendszer (magyar nyelvű)

2011. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dellt és i3,i5,i7 Sandy Bridge processzorral szereltet.
2011. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az elsővel értek egyet, nekem is olyan gépem van, teljesen meg vagyok vele elégedve. A párom ajánlotta még, neki is ajánlották.
2011. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!