Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudok venni színes billent...

Hol tudok venni színes billentyűket darabra a billentyűzetembe?

Figyelt kérdés

Több darabot akarok cserélni több féle színre.

Hol tudnék venni?


2011. dec. 6. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol, viszont vannak kifejezetten stílusos billentyűzetek. Ezek a felhasználásától függően vannak kialakítva. Pl.: egy játékosoknak való úgy van tervezve, hogy minden billentyűje átlagos, viszont a WASD és Space más, élénk színnel van ellátva. Általában narancssárga, salátazöld, szóal olyan színek, amik jól látszanak NEON és LED fény alatt. Vannak extrémek, mint pl. amilyenek nem kemények, sőt eleve gumiból vannak és félig átlátszóak, és többnyire megvilágítással vannak felszerelve. Ezek nagyon design-osak és stílusosak, nameg számtalan példányuk van. Viszont még nem találkoztam külön billentyűkkel (ez nem jelenti azt hogy nincs is). Szerintem attól hogy egy billentyűt ki lehet venni, nem jelenti azt, hogy cserélgethetőek. Szerintem DESIGN-osabb is ha eleve billentyűzetet veszel, mert a cserélgetésektől hamar kopik a billentyű, ezáltal szörnyen tud majd recsegni.
2011. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

alkoholos filc

esetleg egy régi billenytűzet gombjait elkezded fúrni-faragni, majd ha tetszik a végeredmény, akkor kicseréled a gombokat. külön gombokat nem nagyon lehet kapni

2011. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De a legjobb, ha eleve újat veszel. Az nem fog recsegni, nem lesz kézileg festve vagy elkopva. Hidd el, jobban fog kinézni, ha boltit veszel.
2011. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Boltba amit néztem az 10 000Ft és csak a WASD más színű :/

Köszi a válaszokat!

2011. dec. 12. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszont ha jól tudom, van olcsóbban olyan, hogy az egész átlátszó és össze lehet göngyölíteni, szóval nagyon COOL, ha kicsit többet rászánsz, olyat vehetsz, hogy hajlékony, szóval átlátszó gumiból van, szinte elnyűhetetlen, nameg világít. Játékosoknak jól jön, ha éjjel is játszanak, legalább nem kell külső fény. Amúgy ezek baromi jól néznek ki.
2011. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!