Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a laptopomon szöveget...

Ha a laptopomon szöveget írok, erőteljesen kell lenyomni a billentyűket. Ez természetes ennél a tipusnál, vagy lehet valahol a beállításnál módosítani?

Figyelt kérdés
Néha emiatt ki is marad egy-egy betű, ha nem figyelek eléggé.Egyébként 10 hónapja vettem, Fujitsu Siemens
2007. szept. 13. 13:55
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia.Nekem is ilyen laptopom van de nekem nem kell erőteljesen nyomni a gombokat. Van úgy hogy alig érek hozzá és mégis leütődik. Úgyhogy nem tom neked miért ilyen. Lehet meg kellene nézetned!
2007. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is laptopon dolgozom, de az én tapasztalatom hogy ha nehezen tudom lenyomni a billentyűt akkor valami aláment. Nekem pl morzsa volt alatta :D

Azt lenne jó tudni hogy mindig ugyanaz a bill nem nyomodik le rendesen vagy másik is szokott szórakozni.

2007. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is laptopom van, 1 éve vettem, de akkor azt mondták mindenhol, hogy a Fujitsu nem olyan jó márka, így nem olyat vettünk. ACER márkájú van, mindenki azt dicséri, absolut nem ragadnak a billentyűk. Érdemes megnézetni!
2007. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

nekem is aláment valami, amikor nem akartak lenyomódni! hú miket találtam, ha én azt leírnám.... :D

(szedd le a billentyűket óvatosan, hogy kipucold, vagy fújd be a billentyűzetet sűrített levegővel, és az kitisztitja.)

*robin*

2008. dec. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!